Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 32 hónapos kislányunk nagyon...

32 hónapos kislányunk nagyon sokat köhög már egy hónapja. Az orvosok próbálkoznak kezelésekkel, de nem látják semmilyen jelét betegségnek. Volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
ha volt mitől volt, mivel orvosoltátok? Már nem tudjuk kihez vigyük, vagy az is lehet ahogy lejár a tél helyrejön?
2010. nov. 25. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok friss levegő, sóbarlang.
2010. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergiateszten volt már? A hosszan tartó köhögés lehet az allergia tünete is.
2010. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

több minden lehet.

Allergia, reflux, vagy esetleg fogzik és az ilyenkor termelődő több nyáltól is köhöghet.

Próbáld meg megfigyelni, főként mikor köhög.(éjszaka,evés után stb), ill. milyen köhögés (száraz-e) Aztán mondd el a gyerekorvosnak és ragaszkodj hozzá, hogy járjatok utána.

2010. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk MINDEN télen ez van, 3 éves kora (ovi) óta, most 5 éves, tehát 3. éve.

Elkezdi ősz végén, befejezi tavasszal. A dokik semmit se tudnak mondani. Próbáltuk első télen a teljes tej és szój és stb. mentes étkezést, semmi...

Most egy hónapja köhög, elején itthon maradt 2 hetet, pont úgy köhögött, mikor visszament, mint előtte. Ma nem engedték oviba menni, vigyem orvoshoz. A doki közölte, hogy tök egészséges, de maradjon itthon 1,5 hetet... Tököm televan. Ennyi erővel majd áprilisban mehet legközelebb, mert köhög???

Azt üzente az óvónő, hogy zavarja a gyerekeket a köhögése. Engem is zavar. Tegyem ki az utcára???

Nem normálisak...

2010. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi szeptember óta játszuk azt, hogy 2 hetente beteg az 5 éves lányom, aki azelőtt évente egyszer volt!Jó mélyről köhög, az orra meg nem folyik. Vérvétel és Ct után derült ki, hogy már mellhártya gyulladása van, ! Nem kapott csak köptetőt és köhögéscsillapítót eddig, na, majd most jöhet az antibiotikum...Járj utána, mert baj lehet!
2010. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már túl vagyunk antibiotikumos kezelésen, semmit nem segített, sem a köptetők.

gondolkodom most már, hogy valóban nem allergiás-e valamire.


Köszönöm válaszaitokat. amúgy már éppen azon gondolkodtam, hogy ez most vajon tavaszig végig így lesz?


Mivel enyhítettétek az éjszakai köhögést, van mikor órákig eltart.

2010. nov. 26. 02:02
 7/8 anonim ***** válasza:
lándzsás útifűre esküszök!
2010. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 éves kb 1 hetet nem aludtunk az éjszakai száraz köhögéstől.Akkor elvittem orvoshoz aki Spiropent hörgőtágitót adott.Ezt szedte naponta 3szor és két nap után elmúlt a köhögése.Most a 34 hónapos kisfiam kezdett el köhögni/neki nem száraz a köhögése/de neki is elkezdtem adni a spiropent szirupot naponta 3X5ml.
2010. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!