Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom könnyedén...

8 hónapos kislányom könnyedén megeszi ha kenyér vagy krumplidarabot teszek a szájába, de ha a fözelékét csak villával töröm és nem turmixolom az már nem jön be neki? volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pórbáld meg a főzeléket is darabosan adni neki,ne törd össze. Adj az ő kezébe is egy kanalat,te pedig a másikkal etesd.
2011. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet,8hónapos a fiamnak ha adok kenyeret,kekszet,bulátát,akár egybe akár kis darabokat,megeszi,de ha villával én is összetörtem neki a krumplit-répát,és pedig én kisebb darabokra törtem mint amilyeneket ő megeszik a kenyérből...stb-ből,mégis az első falatnál öklendezik,"megakar fulladni"...úgyhogy én se értem ezt.
2011. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lányom 14 hós, már harapja a kenyeret, de a főzeléket még turmixolom:-) ez van. persze már nem olyan síma püré, amit csinálok, de nem nagyon vannak benne darabok. sőt a levest sem eszi meg, tehát a lé és zöldség egyvelege sem jó neki. majd rászokik a darabos főzelékre egyszer, talán 18 évesen már nem kell turmixolnom:-))))
2011. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanezt csinálta, bár én mindig villával törtem össze. Tízórai, uzsi simán mehet darabosan, kis katonák, banánkarikák, buláta, stb, de az ebéd, az sokáig csak pürés lehetett. Most azért volt előrelépés, hétvégén rántott csirkemellet evett egyedül. Egy éves.
2011. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!