Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este egyáltalán nem akar...

Este egyáltalán nem akar elaludni. Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
5 napos kisfiam napközben jól elvan, az alvással sincs gond, de este mikor már bő 3 órája fent van és alukálnia kellene - látszik rajta, hogy fáradt és nyűgös is - egyszerűen nem hajlandó elaludni. Kiságyában folyamatosan jajveszékel, képtelenség lefárasztani, akár játékkal, hintával, pihenőszékkel, sírásba alszik be és egyszerűen nem tudunk már mit kitalálni. Nagyon rossz az egész családnak, mert csak kb 11 és éjfél között alszik el. Emiatt én is folyamatosan kialvatlan vagyok, bár az egész éjszakát végig alussza.
2011. aug. 31. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A hasfájásra gondoltál már?

Más nem jut eszembe. 5 naposan azért még elég jó alvókájuk van....általában persze.

2011. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jajong, akkor valami baja van, tehát lehet, hogy a pocija fáj (böfiztetni, bicikliztetni kell), és lehet, hogy egyszerűen annyira fáradt, hogy már attól érzi magát rosszul.

Tudom, hogy jót akarsz a picinek, de egy ekkora kis pocoknak játék, hinta, pihenőszék, stb. teljesen felesleges. Nyugodtan rakjátok el egy hónapra, csak arra jók még ilyenkor, hogy túl sok inger érje a gyereket, és ne tudjon elaludni.

Nem történik másként valami este, mint napközben? Napközben miként alszik el?

2011. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek,hogy nagyon kifárad,felpörög és emiatt nem tud elaludni.Az én 4 hónapos lányom is ilyen,éppen ezért sokszor altatom napoközben.Cumit nem adsz neki?Nekünk az megváltás volt,szépen lenyugtatja magát vele.Tudom manapság lassan mindenki cumi-ellenes,de mi azóta alszunk,addig nyomtuk mi is 22-23-ig.
2011. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostanában nekünk is van, hogy zűrösebb az esténk, 4 hónapos múlt a lányunk. Eddig általában 7kor fürdés, 8 körül már aludt, ez mostanság is nagyrészt megy, de van, amikor 9-10-ig járkálás, tornáztatás. Nála általában hasfájás a gond, mert tornáztatjuk, és szinte mindig pukizik nagyokat, utána már megszokott nyugodni.
2011. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!