Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van sok családban, sok...

Miért van sok családban, sok sok feleslege plüss állat?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni az interneten rengeteg árulják a már nem használt plüssöt,de nem igen veszik.Nekünk is rengeteg van, csak azt nem tudom honnan.Venni biztosan nem vettem,tehát kaphattuk őket.De honnan már nem emlékszem.Ti hogy vagytok ezzel?Főleg az aprókra gondolok.
2010. nov. 29. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is sok van. Tök felesleges, mert nem játszanak vele a gyerekek. Legcélszerübb lenne összegyűjteni egy nagy dobozba és feladni valahova, ahol még hasznát veszik.

Szerinted? Gyerekkórházba esetleg?

2010. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is rengeteg van, már kivittem 2 hatalmas kartondobozzal... A 3 nagy kapta innen-onnan... Szerencsére a kicsinek nem igazán hoznak, de valahogy a kamrából mindig visszavándorol 1-2....
2010. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyósék hordták vele tele a lakást...

Én kifejezetten haragszom ezért, játszani nem játszik velük, csak porfogók....

2010. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is iszonyat mennyiség van. Már a gyerek születése előtt is rengeteg volt, kaptuk őket kollégáktól, barátoktól, szomszédoktól, stb. Mióta a gyerek megvan, úgy érzem, ellep a plüss-tenger. És igazából 2 db-ot szeret, azokat hurcolássza ide-oda. Tavaly egy kisebb zsákkal elvittem a védőnőhöz, mikor mentünk mérésre. Ők nagyon örültek neki, mert a rendelőből állítólag meg lopják őket! :- (és ez a főváros egyik elit kerülete) :(
2010. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak volt rengeteg: mindig ilyeneket kapott a barátnőktől. Nevettem, mikor ágyazott, és le-fel a sok figura. Aztán hála istennek egyszer ráunt, rájött, hogy minek ez a sok mütyür. Most is egy nagy zsákban vannak a kamarában. Sokat nem is lehet tisztítani: próbáltam már mosni, de meglátszott rajtuk. Vannak szeretetszolgálatok, pl. templomokban is szívesen vesznek el játékokat, tudják, kik a nagycsaládosok, és azoknak Mikulásra csomagolnak meglepetést. Tőlem mindig elfogadtak ruhákat, játékokat a reformátusok.
2010. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy részét mindenki kapja! Nekem is anno annyi volt, hogy nem fért el az ágyamon. Anyu nem dobta ki őket, zsákba rakta eltette, és ha ismerős kis gyerek jött, vagy mi mentünk, vittünk neki belőle ajándékba. A legtöbb szinte új volt, nem nagyon játszottam velük!:)
2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is rengeteg van,de a nagy részüket még én kaptam a barátaimtól,szerelmeimtől:),amiktől nem szívesen válok meg.

Ha az Ikea-ba megyünk mindig kapnak apró plüsiket,de játszanak is velük a kisfiaim.

Amik már végképp nem férnek,vagy nem kerülnek elő gyakran,azokat elvittem az oviba,bölcsibe.

A maradék fele itthon van tárolóba,a másik felét elvittük egy barátunkhoz megőrzésre,2-3 havonta megcseréljük,úgy örülnek a gyerekek,mintha soha nem látták volna őket:)

2010. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

millió darab, de minek?Eladni lehetetlen.

Megvettük mert akkor tök aranyos volt!

2010. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanígy vagyok én is, tele vagyunk plüssel pedig egy szemet sem vettünk, mindet úgy kaptuk. Talán 2 darab van amivel eljátszik, legalábbis elhurcolja magával a lányom, vagy ha megyünk valahova hozza, a többi meg porfogó.
2010. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is tele volt minden pluss allattal meg sok mas jatekkal. Most szedtem ossze a feleslegest (teljesen jok mert nem jatszott veluk a gyerek)es egy ismeroson keresztul szegeny csaladok gyerekeinek adjak. Esetleg probaljatok meg
2010. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!