Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van sok családban, sok...

Miért van sok családban, sok sok feleslege plüss állat?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni az interneten rengeteg árulják a már nem használt plüssöt,de nem igen veszik.Nekünk is rengeteg van, csak azt nem tudom honnan.Venni biztosan nem vettem,tehát kaphattuk őket.De honnan már nem emlékszem.Ti hogy vagytok ezzel?Főleg az aprókra gondolok.
2010. nov. 29. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy egész játéktartónyi. kapott is egy párat, apáét meg az enyémeket is megörökölte.
2010. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam még csak 3 hónapos, de már most van neki 4(!!!) hatalmas, legalább 1 méteres plüssállata, és kb. 5 kisebb. Mindet anyósom vette, és nem lehet leállítani, mert sértődés van a dologból. Anyukám hála az égnek a hasznos játékok híve velem együtt, de még azoknak sincs itt az ideje.

Attól tartok ha így folytatja anyósom, építkeznünk kell! :D

2010. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk azért van sok plüss mert az öregek (nagy és dédszülők) csak 4 féle játékot ismernek: labda, baba, plüss és mesekönyv.


Vennének egyszer vmi mást, de nem.... :(((

2010. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap vittem el egy zsáknyit a szeretet othonba hogy osszák szét mert két gyerek közül egyik sem játszik velük.

Még mindig millio darabnak tünik ami ithon van.

Van pár amit a lányom hord oviba alvosnak de a többit le se...

A fiamat meg egyáltalán nem érdekli.Azt én sem tudom kitöl mitöl van mert én egy egy darabot vettem kedvencnek mikor megszülettek azota azzal alszanak ithon de ezen kivül nem tudom honnan a többi.

Szerintem már ki sem lehetne deriteni ha akarnánk sem.

2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kaptunk rengeteget babanézőbe,de egyből el is raktam a nagy részét, és ha megyünk valahova, ahol kisgyerek van, viszek belőle ajándékba.Csak azt kell megjegyezni, kitől van, ne hogy ugyanoda vigyem vissza.
2010. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!