Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játék konyhát ajánlotok...

Milyen játék konyhát ajánlotok 2 évesnek? Anyaga is strapabiro legyen

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a hello kittys állítólag bírja a strapát, de 1 üzletben, ahol szoktam vásárolni van játéksarok a gyerekeknek, az eladó csajszi bevitte a 12 éves jétékkonyhát és SEMMI BAJA! talán écoiffier, ha jól emlékszem.

[link]

ilyen kb. szerintem ez klassz és tök olcsó:D

2010. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben van most, 9790 Ft, 95 cm magas, Smoby bon apetit konyha a neve, nagyon szép,masszív.
2010. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magassága legalább 90 centi legyen,és a pult magassága legjobb,ha 50 centi körül van.Így sokáig tudja használni,és kényelmesen tud főzőcskézni rajta!
2010. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is most vettük a müllerbe a bon appetit konyhát, nagyon jó. Szerintem is magasabbat vegyél. Tovább is tudja használni, meg nem kell mellé ülnie, hogy tudjon játszani vele.
2010. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A müllerben kapható smoby babakonyha tényleg strapabiró.Az én 2,5 évesem rendszerint azon ácsorog mikor a szekrényről pakol le.Semmi baja:)
2010. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!