Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt nő ki a...

Mennyi idő alatt nő ki a felső metsző csontfog 6 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Kislányom felső metsző fogai még augusztusban kiestek és még nem kezdtek a maradandók kinőni. Mennyi ideig tart. Az alsók kb. 1 hónap alatt kibújtak.
2010. dec. 1. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiamnak is most cserélődnek,elég hamar kiveszi amikor mozogni kezd,mert iszonyúan zavarja ahogy eszik.(fáj is neki az ínye ahogy mozog)És bizony van amikor 2-3 hónap is eltelik a fölső fogaknál amíg látszik az új fog.Most az egyik szemfoga esett ki utoljára 1,5 hónapja,és még nem látszik az új fog....
2010. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kicsit aggódtam, hogy ez nem normális, de úgy látszik idő kell.
2010. dec. 1. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 7éves lesz, neki is augusztus végén esett ki a felső metszőfoga, de még nyoma sincs a másiknak. Már nekem is fura volt. Annyi jó van benne, hogy kicsit szélesedett az ínye és nem csak a két apró fog helye van meg, hanem már simán elfér két nagy maradó fog is, legalább nem nő majd össze-vissza.
2010. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!