Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lépcsőt vagy fellépőt...

Milyen lépcsőt vagy fellépőt használ 2 èv körüli gyerkőcötök wchez?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy egyedül kellene wcre mennie, csak arra gondoltam, kellene valami lábtámaszték, mikor kakil, csak állva tud, gatyeszba:( ráül a wcszükitőre, mikor szól, hogy kakilnia kell, de hiàba ücsörög rajta, semmi. Felàll, majd perceken belül bekakil:( milyen kislépcsőt vegyek? Tudnátok linket küldeni? Nagyon köszönöm a segitségeteket!
2010. dec. 1. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
A sima sámliszerü fellèpő, mint egy kis zsámoly, nem túl alacsony? Fiam 92 cm.
2010. dec. 1. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Én ilyet vettem a mosdóhoz, de alig éri fel.

[link]

A wc-hez ezt vettem, és imádom. Már egyedül odamegy, felemeli az ülőkét, odateszi, felmászik, megfordul, pisil, megtörli magát, felöltözik, lemászik , elpakol és lehajtja az ülőkét:-) (30 hós)

[link]

2010. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, amit az első belinkelt. A fiam nagyon szereti, és mivel kényelmesen elücsörög rajta, tud kapaszkodni, és a lábát sem kell lógatnia, így tovább is ül rajta, mint a sima wc szűkítőn. Mivel 2 wc-nk van, mindkettőbe kellett tenni valamit a gyereknek, így az egyikben csak a sima szűkítő van, a másikban a lépcsős. Mostanában mindig mondja, hogy a lépcsős wc-be akar kakilni.
2010. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ikeás fellépőnk van és bőven elég. Persze gondolom ez függ a gyerek magasságától és a wc magasságtól is.
2010. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!