Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom rendszeresen...

3 éves kislányom rendszeresen csoszog, nem emeli meg a lábait eléggé. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szoktam neki mondani, de akkor meg olyan furán emelgeti őket (az sem természetes járás), meg nem is tud rá csak fél percig figyelni...
2010. dec. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mezítláb is csoszog?
2010. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak cipőben, és azt hiszem akkor is inkább, ha fáradt.
2010. dec. 3. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én.Nem nagy a cipő?A talphosszánál fél cm-rel lehet csak hosszabb.Vagy nem jól illeszkedik a lábforma miatt.

Vagy nehéz a cipő.(Összességében nehéz, talpa vastag...s)Ha van több pár, akkor próbáld ki, hogy mindegyikben csinálja-e.

Pusztán a fáradság miatt is teheti, de ez inkább akkor gyakori, mikor még nem rég óta járnak.Lehet rossz szokás is, de akkor meg állandó lenne, nem csak fáradásnál.Szerintem cipőgond lesz inkább.

2010. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfigyelem majd, talán a vastagabb talpú cipőkkel van inkább így, csak hát a csizmát, meg az őszi cipőt nem fogom lecserélni emiatt... A méret meg stimmel.
2010. dec. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!