Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimentek 22 hónapos gyermekete...

Kimentek 22 hónapos gyermeketekkel a szakadó hóba sétálni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Mint a szél... de itt nincs szakadó hó csak latyak.

Amikor esett a hó voltunk kinnt.

2010. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nálunk szakad! :)

2010. dec. 3. 09:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én úgy gondoltam kimegyek vele, viszont sehol nem látok kint egy babát vagy kisgyereket sem az anyukájával...
2010. dec. 3. 09:56
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Ők sajnálhatják hogy miből maradnak ki.


Küldjél egy kis havat debrecenbe..... lécci lécci.


Érezzétek jól magatokat!

2010. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én győri vagyok, itt kora reggel óta úgy esik mint az álom! :) Ok, ha meguntuk küldöm hozzátok! :))

Köszönjük!

2010. dec. 3. 09:58
 6/16 anonim ***** válasza:
nálunk 20 centi hó van és szakad is rendületlenül. Utálja a havat, fel kell venni (2,5 éves), de közben van egy 1 éves tesója is, így kettőjükkel meg nem tudok egyensúlyozni végképp. Úgyhogy már egy hete csak bentről nézzük a hóesést, néhány percre kiviszem, ha a kicsi alszik, de nem egyszerű ekkora félig lefagyott hóban szlalomozni a karomon a naggyal. Tehát inkább bent vagyunk. Várom már azt az időt, amikor tényleg megszereti a havat és gurulni fog benne, hógolyózni stb. Tavaly amikor mi apával hógolyóztunk, ő csak állt és elsírta magát. Gondolom nem értette, hogy miért dobáljuk egymást.
2010. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek, majd meglásd mekkora élmény lesz neki. Jól felöltözteted,és kész. Eltogyorászik majd melletted. Hagyd el, az én lányom amikor kicsi volt szánkóra ültettem és húztam.Egyszercsak azt vettem észre, könnyebb a szánt húzni, hát elaludt rajta, és elhagytam. Csak úgy rohamtam a kis kupachoz vissza, de még akkor is aludt. Még a mai napig is jót nevetünk rajta, pedig már felnőtt.
2010. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja, ha már településeket is írtatok, Budapest, János-hegy.
2010. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Küldjél B.csabára is havat, mert itt csak az eső szakadt már 2 napja.
2010. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az eső esik megállítatlanul.:(

Szeged

2010. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!