Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik játékot vennétek meg...

Melyik játékot vennétek meg ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]



Ha esetleg bármelyik van valakinek ezek közül akkor véleményt szeretnék a játékról.Érdemes-e megvenni?


2010. dec. 5. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:

brum-brum-garazs, nagyon nyero

a maszo micimackot nem ertekelik annyira a kicsik, sot ilyeszto is lehet nekik

2010. dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a macin kivul akarmelyiket, amugy nalam a masodik a favorit
2010. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az autó oké, a garázs is jó lehet ha kivehetőek az autók és külön is tud játszani velük, de az első jobban lekötné szerintem. Az állatos vonat is oké. A micimackó viszont nagyon gáz, unokaöcsémnek is van, láttam élőben. Előszőr is sokkal kisebb mint ahogy a kép és reklám ábrázolja a gyerekhez képest. És abszolút nem mászik élethűen,lassú és fura hangja is van, hallod a motort benne. Inkább egy zörgő, lomha, vacaknak képzeld el. Szerintem egy gyerek számára nagyon unalmas lehet, előfordulhat hogy rosszabb esetben ijesztő is, de a legjobb esetben is érdektelen 1 nap után maximum. A többi játékban sokkal több fejlesztő és variálható dolog van. Jobban lekötné szerintem. De bben a mackóban én óriásit csalódtam. Pedig anno még én is néztem a fiamnak, de szerencsére nem vettünk végül.
2010. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mackót én sem venném meg. Gondolkodtam rajta, de amikor élőben kipróbáltam (Tescoban lehet ám ilyet), rájöttem, hogy nagyon gáz a hangja ennek a Micimackónak.

Ugyanígy voltam a Tescos gyereklaptoppal. Akciós volt, de a nő hangja háááááááááááát... ... hagy kívánnivalót maga után...

Javaslom, hogy ha van időd, ugorj el egy hipermarketbe vagy játékáruházba és próbáld ki a játékokat. Vaaagy, mutasd meg a Fiadnak, hogy mit szól hozzá!

2010. dec. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Micimackó kivételével bármelyiket.Én is láttam élőben,hát...1 Ft-ot nem adnák ki érte.A másik három közül mindegyik szuper,nekem legjobban a garázs tetszik.
2010. dec. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En a garazst vagy az allatos autot vennem meg. A Micimacko hihetetlen gagyi
2010. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
garázs, v a vonat szerintem is. klasszak:)
2010. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A macit nem!A garázs v állatos!
2010. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

A garázst és az autószállítót kapja meg a fiam, az egyik nagymamától ma volt itt nálunk és elmentünk meg is vettük.Nagyon szuper mind a két játék.Az autószállító még nekem is tetszik annyira jó zenéket játszik,hogy egész úton hazafele azzal játszottam a kocsiba:)

Még a amazing vonatot is szeretném,de azt ha minden jól megy a keresztanyától megkapja.

Csak annyi problémám,hogy neten keresztül tudjuk megvenni, itt nálunk egyik üzletközpontban sem árulják.

2010. dec. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!