Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának vennétek...

10 hónapos babának vennétek karácsonyra használtan játékot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 08:55
 1/7 poci-maci ***** válasza:

Persze én is vettem neki dokmindent használtan de főleg játékot!

[link]

[link]

[link]

[link]

én ezeket vettem neki teszveszen meg a vaterán az ár töredékéért hozzá lehet jutni szerintem megérte!!!

2010. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha jó állapotban van akkor miért ne. Gondolom ő még sokmindent a szájába vesz, úgyhogy használat előtt mosd le egy kicsit.
2010. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Főleg a méregdrága Fisher Price játékokat veszem használtan. Teljesen jók arra a néhány hétre mert úgyis mindent megunnak.
2010. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sok játékot szoktam venni használtan. Sokszor különlegességeket, amiket itthon boltban be sem lehet szerezni. A saját gyerekeim gyakran kapnak ilyeneket ajándékban, és nagyon örülnek neki mindig! Mert a játékok állapota szép, maximum az eredeti csomagolás hiányzik. De ez a legkevésbé sem számít nekik. Előtte persze mindig alaposan lesikálom, átmosom a játékokat.
2010. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is vettem már töredékáron tökéletes ép állapotban levő játékot, amit egyébként nem engedhettünk volna meg magunknak, és a babám imádja. Ruhát is gyakran veszek bizományiban v turkálóban. Nyilván nem a kopott, szakadt, ronygos ruhát, sőt, nem egyszer sikerült vadonatúj cimkés-árcédulás rucit találnom 500 ft-ért. Nem szégyeltem megvenni, sőt! Viszont ha más babájának venném ajándékba, hát akkor még alaposabban szemügyre venném, mert ajándékozni egy kicsit más tészta.
2010. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.


teszveszen szoktam, és a közelben van egy jó turi, ami tele van játékokkal is, potom pénzért.

példa: 4 kilónyi megablockot vettem 3 ezerért...a nagyobb gyereknek

2010. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!