Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki Duplot vesz karácsonyra a...

Aki Duplot vesz karácsonyra a gyerekének, melyiket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,mert én is ezt szeretnék venni,csak nem tudok választani,mindegyik tetszik.Amink van már:mentőautó,kis négykerekű,tyúkketrec,pizza planéta furgon.
2010. dec. 7. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Duplot kap a kisebb fiam, egy kukásautót és egy markolót. Van már egy tűzoltó autónk és egy tanker.
2010. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kőfejtőt. Van egy nagy doboz Unico kockája, így lesz mit rakosgatni :)
2010. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi hello kittys lovardát,és babaházat vettünk unico épitőkockához,olyan mint a duplo csak olcsóbb.
2010. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tűzoltóautót és alapkészletet.
2010. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a fiam, szeretünk vele játszani, a lovarda szett jó, mert ház van benne, 2 figura, 2 ló, egy póni szekérrel:), a postás motorral meg postaládával is szuper, be lehet dobni a levelet a ládába, ezt beépitettem a házba, rendőrkocsi is jó, mondjuk kb u.a, mint a mentőautó. Megvettem neki a számos készletet, mert szereti a számokat. Szülinapra a vonatot kapta meg, kis állomással, tankolni lehet a vonatot, hangot is ad, utasokat tudsz a vagonba tenni, menő:)
2010. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy 60 darabos építőkocka szettel gyarapítjuk a készletünket, mert mindig kevésnek tűnik, ami már van:-)
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fotucsok ***** válasza:
100%
Nekem az iskolabusz nagyon teteszik.
2010. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a postás Duplot vettük Mikulásra, karácsonyra pedig az állatóvodát kapja kislányunk.
2010. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

mi a cirkuszt vettük meg nagyon bejött. szüleimtől meg az autószállítót kapta meg a kukásautót azokat is szereti

ja és mástól meg amelyikben számok vannak festve a kockákra

2012. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!