Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit (mennyiért) vesz a...

Ki mit (mennyiért) vesz a gyerekének/gyerekeinek karácsonyra?

Figyelt kérdés

két kisfiunk van(3,5 és 2éves) elég romboló típusúak és nincs ötletünk mit vegyünk nekik és milyen árban meg persze kíváncsiak vagyunk másokéra,persze csak ha le írjátok nekünk! :)

előre is boldog karácsonyt mindenkinek!

köszi a válaszokat!


2009. dec. 2. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem így most hirtelen az ugrott be, hogy ugrálóvár kéne nekik... :) Persze ez függ az anyagi helyzetetektől és a helytől is, de most elég sokszor botlottam ilyen játékba, már 20.000,- Ft-ért láttam valahol.

Az enyém Rodi lovat kap, 7.000,- Ft, talán azzal kimeríti magát, meg multimédiás macit, ami zenél, képeket, filmet lehet nézni, 10.000,- Ft-ért, meg apróságokat mint xilofon, fürdőjáték, talán távirányítású autó. Persze ez a családban elosztva. :)

2009. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom tőlünk kap kicsi bevásárlókocsit (bolti) és rody ugrálópacit (használtan vettem, így olcsóbb)Meg még bababörzéken szétnézek a konyhájába valamit.De dédijétől kap alagutas sátrat, tesómtól takarítószettet, mamáktól még nem teljesen tudom.Ja és ő 16 hós

Tesóm fia 3 éves és kap tőlem fából készült Bálint feliratot az ajtójára és láttam szintén használtan de tökélestes állapotba lévő tranbulint, mert egyfolytába ugrál, már a látványába is bele lehet fáradni.Mamájától autópálya a többi még talány.

2009. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lányom van. A nagyobbik (3 éves) Kisbeteg Pónit fog kapni, társasjátékot és könyveket, a kicsi meg mászó micimackót (ezt a nővére választotta neki, ugyanis látta a reklámját a tv-ben, és közölte, hogy ilyet hozzon a télapó a huginak.)


Nem tudom, van-e a fiaidnak már vonatjuk, de ha nem, szerintem az tuti ajándék lenne. (A lányom is imád vele játszani) A Tescos fa vonatok szuperek, vannak nagy készletek is, mindketten kaphatnának 1-1 készletet, amit össze tudnak aztán építeni.

Szerintem ez lekötné őket, és elég strapabíró játékok, tönkretenni nem fogják tudni, az biztos!!!

2009. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3,5 éves a lányom tőlünk szülőktől trambulint fog kapni,mert oviban is van és nagyon tetszik neki,meg amúgyis elég eleven kislány.Meg még kirakót veszünk neki.Nagyszülőktől Franklines könyvet és olyat amiben karácsonyi történetek vannak.Kap még színezőt,dvd-n mesét(Kis királylány),plüss Tigrist a micimackóból,pénzt is kap és ruhákat is. :)
2009. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!