Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kisfiatok miket...

20 hónapos kisfiatok miket csinál, hogy viselkedik?

Figyelt kérdés

Az enyém 12,5kg és 92cm.Iszonyú akaratos,ha valami nem a kedve szerint történik,földhöz vágja magát de volt hogy fejjel a falnak ment.Sokat beszél,két szavas mondatokban.Anya szép,gyeje ide,kéjem apa stb és sok még a halandzsa is,de egyre kivehetőbb.Érdekes hogy ha bekakil,belemarkol a pelusba,és azt mondja hogy aúú bibí pfúj...Bilire ráül,de bele még nem sikerült a dolog.

Ami rémiszt,az az hogy verekszik,csapkod és olyan mintha a nemet nem étené.Huszadszorra is megteszi hiába tiltom.Képes nekem jönni ha elveszem a wc kefét a kezéből mert azzal mossa a falat.Olyan mintha csak a rosszat keresné...


2010. dec. 8. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos. Hasonló mint a tied. 15 kg és 90 cm. Ő is nagyon akaratos kezd lenni, ő csak toporzékol és ordít ha nem kap meg valamit, vagy nem lehet neki. De abbahagyja, ha másképp nem megy,akkor pedig kap a fenekére egyet. De ez ritkán kel, általában ért a szóból is. még ő is pelusos. Ráül a bilire pelus nélkül is, de még nem produkált bele semmit. Néha jelzi, ha bekakált, néha meg le tagadja ha kérdezzük, pedig már érezni a szagát:)Mi most az alvással szenvedünk. Nem akar délután aludni, pedig látom rajta, hogy álmos. Úgyhogy harcok vannak az alvással.
2010. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ő még csak szavakban beszél. Sok szónak csak az elejét mondja. Kb. 20-30 szót tud, ebben az állathangok utánzása is benne van.
2010. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a beszéd miatt vagyok jobban megijedve, mivel csak mutogat de azzal tökéletesen kifejezi magát. Kanállal és villával segítséggel eszik, de még igényli hogy én etessem. Pohárból iszik de a reggeli és esti tejét még cumisüvegből issza. Cumit csak alváshoz kap. Mindent megért, kéréseket általában teljesít pl: Hozd ide ezt vagy azt, tedd apa zokniját a fiókba, hozd ide a macidat, tedd az asztalra az itatódat ha már nem vagy szomjas stb. Még híre hamva sincs a szobatisztaságnak, ja és kisfiú.
2010. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. A hiszti nálunk is van de elég jól kezelhető. Ha megbeszélem vele megérti és elfogadja. De lehet, hogy nálunk később jön a java.
2010. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!