Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatok szeret/szokott...

Kisfiatok szeret/szokott rajzolni?

Figyelt kérdés
Az én törpém nem szokott, nem szeret és nem is nagyon tud. Pedig próbálgattuk régen, én rajzoltam, utána együtt rajzoltunk, utána semmi. Inkább betűket és számokat szeret írogatni. Nagy baj ez?Az oviban majd rákap erre? Vagy nem? Vannak még rajzolásmentes porontyok rajtunk kívül?
2011. okt. 6. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiam sem igazán szeretett, jobban érdekelték a mozgéáos játééok, legózás, építés, puzzle

most a suliban sem szereti a készségórákat, viszotn matekot, törit, irodóodalmait igen és ennk örülök.


Lányomnak sem az erőssége, ha ezsébe jut firkálgat, udvaron krétával rajzol, de annyi. Amúgy 2,5 éves.


Megmondom ószintén én is mindig utáltam rajz, technika és énekórákat.

A mai napig max pálcikaembereket tudiok rajzolni:-)))

2011. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyereked?-nem mindegy, hogy mennyi idősen nem szeret.
2011. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 éves, most kezdett oviba járni, de sosem volt rajzolgatós típus
2011. okt. 6. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret rajzolni, de például érdekesebbé teheted a rajzolást különleges eszközökkel. Varázsfilctoll vagy valami különösen fogó eszköz, vagy cifra, díszes. Ilyesmi :)
2011. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!