Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak rosszul alszik éjszaka...

Másnak rosszul alszik éjszaka másfél éves gyermeke? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Nálunk a lányom ugy alszik el kb. 8 körül,hogy megissza közben a tejét,és van hogy egyből a kiságyába rakom,de általában köztünk van,de még igy is 2-3szor felsír ,forgolódik,beteszem a cumit és alszik tovább.

Mit lehet ez ellen tenni?Ha a kiságyába teszem elalvása után ,kb.2 óra múlva sir hogy vegyem ki.

Most igaz beteg egy kicsit,de ez általában igy megy mindig.

Én rontok el vmit?Vagy majd elnövi?


2010. dec. 8. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy nincs állandóság, van, hogy így altatod, van hogy úgy. Nálunk minden este ugyanolyan. Este berakom a kiságyba, és egyedül alszik el.

Nincs cumija, nem kel fel miatta, hogy elhagyta.

És az a baj, hogy kiveszed, így tudja, van értelme a hisztinek.

Meg az is gond, amikor veletek alszik el, akkor azt hiszi ott is van, azt nyilván nem veszi észre,amikor átrakod álmában, és amikor felébred, akkor sír, mert nem vagytok ott. Szerintem ez nem helyes.

Szóval rakd egyből a kiságyba, és próbáld leszoktatni arról, hogy átrakod.

Ja, és nekem az sem tetszik, hogy este a tejcsi után nem mos fogat egy ilyen nagylán. Nálunk előbb van a vacsi, majd fürdés, fogmosás, utána reggelig semmi.

meg kell szoknia a helyes higiéniai szokásokat.

Én sem eszek az esti fogmosás után semmit.

Amúgy meg kinövi nyilván, csak ki tudja mikor....lehet, csak egyre rosszabb lesz, ahogy elérkezik a hisztiés dackorszak.

2010. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogat mosni akkor szoktunk mikor fürdik ,mert ha mivel egyszer alszik már napközben,estére fáradt és elalszik mig issza a tejét.
2010. dec. 8. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!