Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akinél együtt alszanak a...

Van akinél együtt alszanak a gyerekek,3 és másfél évesek? Egy szobába költöztettük őket és éjszaka folyton átmásznak egymás ágyába (egy ágyba).

Figyelt kérdés
Nagyon szoros a kapcsolatuk (a kis korkülönbség miatt). Más is tapasztalt ilyet? Butaság ha összetolom az ágyukat? Akkor azt fogják vajon megszokni? Mivel fiú és lányról van szó gondolom azért egy idő után csak külön aludnának.
2010. dec. 9. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tolnám össze. Ha külön maradnak, akkor előbb utóbb szerintem leszoknak róla, hogy átmenjenek egymáshoz.
2010. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha...csak így meg minden reggel ott nyomorognak egy ágyban:) (160x70 esben)
2010. dec. 9. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is átmásztam a bátyám ágyába, később az öcsém hol az enyémben, hol a bratyóéban kötött ki. Tesók között ez egy biztonsági dolog, szeretik egymást, még ha nappal egymást tépik is. :)

Maguktól fognak leszokni róla.

2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök aranyosak lehetnek.Még van idő külőn szoktatni őket, szerintem.
2010. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan told össze az ágyukat és örülj, hogy szeretik egymást! Barátainknál kb. 10 éves volt a nagyobb, 8 a kisebb lány, mikor maguk kérték, hogy külön szobába kerüljenek... addig nem csak a szobájuk volt közös, hanem együtt s aludtak egy franciaágyon.
2010. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Szerintem is aranyos amúgy, azt hittem majd ölni fogják egymást de nagy a szerelem úgy néz ki :)
2010. dec. 9. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj! Sőt, nagyon jó ha ilyen szoros kapcsolat alakul ki köztük. Majd tudni fogják ők, hogy mikor van szükségük arra, hogy külön aludjanak.
2010. dec. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor ti nem gondolnátok arra hogy milyen hülye a szülő, ha ilyesmit látnátok-hallanátok? Nekem nincs tesóm, mikor barátnőkkel kiskoromban együtt aludtunk (pizsi parti kicsinek:)) az teljesen más. A férjemnek van tesója de ő azt mondja, ez szerinte nem túl jó, minek aludnának már együtt...

Így nem igazán tudom megítélni, elfogadható e ez, vagy kórosan fognak kötődni egymáshoz (ha egyáltalán van ilyen:)) De már lehet csak én kombinálom túl ezt a kérdést.

A férjem szerint nem kell összetolni, majd leszoknak róla hogy egy ágyban aludjanak.

2010. dec. 10. 07:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ideiglenesen egy kihúzhatós gyerekkanapén alszanak ketten, 4 és 2 évesek (fiú,lány). Nagyon jól alszanak, nem sír fel egyik sem éjjel, mint eddig.


Mikor én voltam gyerek, 10 éves koromban kaptunk különszobát. A tesóm állandóan mellettem kötött ki az ágyban, mert félt az ufóktól. :)

2010. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 06:56-os vagyok. Akkor sem baj, ha különböző neműek. Majd amikor ők úgy gondolják külön mennek, de addig hadd legyenek együtt. Az is jó, ha nem szégyellősek egymás előtt, legalább bizalmasabb lesz a kapcsolatuk és mindent meg tudnak egymással beszélni. Nem kell semmi rosszra gondolni!
2010. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!