Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fejelte már le az orrotokat...

Fejelte már le az orrotokat gyermeketek, úgy hogy utánna még sajgott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nincs gyerekem.
2010. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, kétszer is. Sőt, nemhogy sajgott, de napokig fájt, és biztos voltam benne, hogy elrepedt az orrcsontom. Persze dokihoz nem mentem (mert hát mikor is?), de elmúlt pár nap múlva mindkétszer.
2010. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer...
2010. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, többször is, és azt is duplán, mert ikreim vannak. :)))

Nagyon tud fájni... Fejeltünk már össze is, az se volt sokkal kellemesebb. Épp mondtam is, hogy én hamarabb meg fogok sérülni "általuk", mint Ők, nem is tudom mit szólnának, ha valami komolyabb dologgal elmennék orvoshoz és mondanám, hogy a közel két éves gyerekem lefejelt/orrba vágott/hozzám vágott valamit stb. Elhinnék?:)) Nemrég arccsonton dobtak valami kemény műanyag játékkal, az meg is kékült...

2010. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem múltkor lett is valami az orrommal. Kislányom / akkor volt kb 17 hónapos/ leguggolt a kiságyban, én meg fölé hajoltam hogy megpuszijam a kis fejét de persze pont akkor állt fel. Ömlött a vér az orromból, és még utána 2 hétig fájt, ebből gondolom hogy valami lett is belőle. Nem tudtam még orrot fújni sem majd betojtam. Azóta ha guggol az ágyban a lányom nem hajolok fölé.
2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
és megverteték érte?
2010. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
fejelt már le persze:) de nem vertem meg érte. kellett volna?
2010. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egem úgy lefejelt, hogy vérezni kezdett az orrom. Nem haragudtam, nem direkt csinálta.
2010. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem direkt csinálta. Egyszer majdnem a fogamat is kiverte a nagy hadonászásban. Résen kell lenni :-D
2010. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!