Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy boldogul gyermeketek a...

Hogy boldogul gyermeketek a sajka betéttel?

Figyelt kérdés
Kislányom ma próbálta ki először, és inkább üldögél egész nap, nem hajlandó járni benne. 3 éves.
2011. okt. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt gyerekkoromban. Nagyon kényelmetlen. Én nem hordtam, és semmi bajom. Vagyis lúdtalpam van, de semmi problémám nincs vele :)
2011. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosi javaslatra kell hordania?
2011. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs az offért utolsó vagyok.

Én utáltam gyerek koromban.

És csak azért kérdeztem vissza mert, a kisfiammal nem rég voltam az ortopédián bedölő bokával,lúdtalppal.

És nem csináltak semmit,nem írtak ki semmit,nem kell hordani semmit.Mert hogy a gyereknek a lába 4-5éves korára alakul ki addig semmit nem kell vele hordatni ..stb.

Csak sokat kell tornáztatni a lábujjakat mert úgy erősödik a talp ill. mezítláb sokat járjon.

És így is olvastam előtte, is, csak a kisfiamnak nagyon csúnyán bedöl a bokája és azért vittem el.

2011. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen orvosi javaslatra kell hordania a kislányomnak, recept nélkül nem is készítik el. Neki is bedől a bokája, 3 éves. De azóta szerencsére megbarátkozott a betéttel. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 2. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

3-diknak:

biztos hogy kell 5 éves kor alatt is cipő-korrekció, ha erősen bedől a boka, vidd máshova!

2012. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!