Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zokniban alvás vagy sem egy...

Zokniban alvás vagy sem egy 20-22°C szobában, úgy hogy nem takarózik be?

Figyelt kérdés
2éves múlt a fiam,és nem nagyon viseli el a takarót.Vagyis csak max fél órára.Viszont egész éjjel nem tudom takargatni,és ha nem adok rá zokni,jégcsap lesz reggelre a lába.Viszont ha adok rá,akkor míg el nem alszik,azt tépi,húzza,mintha fájna neki,hogy ott van...
2010. dec. 10. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még a ti méretetekben is lehet kapni olyan pizsit aminek van láb része is.

A másik megoldás hogy lehet nagyobb gyerekeknek is hálózsákot kapni, vagy csak lábzsák. ha nem aludt hálózsákban akkor próbáld meg a lábzsákot. h tudsz varrni azt te is megtudod csinálni.

2010. dec. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen adnék rá valamit. Ha nem zokni, akkor tényleg zsák, bár ha nem használt eddig ,akkor még jobban fogja utálni, mint a zoknit.

A pizsirugi is jó lehet, én most cserélem le rendes pizsamára a 2,5 éves lányomnak, mert lassan elhagyjuk a pelust és a pizsirugiból nehéz kibújni pisiléshez.


Esetleg csak egy nadrágot megvarrni valahogy úgy, hogy legyen lábfej része is? Ha tudsz varrni, egy próbát megér...

2010. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még sose merült fel bennem, hogy ne legyen a gyerek lábán zokni alváskor, pedig betakarózik, 23 fok van és ő már 5 éves... Onnan a legkönnyebb felfázni.
2010. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zokni!
2010. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!