Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég a 28 hónapos lányomnak...

Elég a 28 hónapos lányomnak ennyi alvás? Ti mikor alszotok ébredtek ennyi idős gyermekeitekkel?

Figyelt kérdés
Mi még nem nagyon tudtunk átállni a nyár után az őszi-téli kelés-fekvésre.Reggel 7-8 között ébred,12-13 óra között fektetem,akkor alszik 2-3 órát,és este próbálnám ugy fektetni,hogy 9-kor aludjon,de nem akar,igy tegnap is kitolódott fél11-re mert sehogy nem tudtam elaltatni,és most reggel már fél 8 -kor fent volt.Most látom hogy még álmos,megpróbálom 11-fél12kor elaltatni és hátha 8-ra már aludna este.Aggódom hogy elég e ennyi alvás neki.
2011. szept. 27. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kisfiam reggel 7-8 között kel. Nappal mostanában nem alszik. Ilyenkor este 8-9 körül alszik el. Ha mégis alszik nappal,akkor este 10-11-ig is fent van. Ilyenkor is 7-8-kor kel.
2011. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kisfiad is ennyi idős?Kicsit megnyugodtam hogy nem csak mi alszunk igy :)
2011. szept. 27. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
27 hónapos.
2011. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy irtál.
2011. szept. 27. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Két és fél éves a fiam. Este 9-fél10-től alszik reggel 6-fél7-ig. Délután másfél órát. Nagyon ritkán kettőt, de általában ébresztem délután.
2011. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a délutáni alváson kéne rövidíteni, hogy este időben lefeküdjön. Másfél órát hagyd aludni, utána kedvesen ébreszd fel, találj ki valami izgi programot délutánra, amiért érdemes felkelni. Amúgy összességében bőven eleget alszik, csak este nem kéne fél 11-ig fent lenni.
2011. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok,nálunk is az a baj,hogy ha nappal alszik,akkor 2-3 órát is képes,ilyenkor meg sokáig fent van este. Én is gondoltam rá,hogy felébresztem,de félek,hogy nagyon mérges és hisztis lenne. Ő amúgy is ilyen természetű,nem kell még rátenni is :D
2011. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
másfél óra du. alvás elegendő neki. Így talán korábban, tudod letenni. Mindig csúsztass kicsit, 15 perceket, így beáll nála.
2011. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitő válaszokat.Most megyünk eszünk valamit és elaltatom,és igy biztosan hamarabb ébred,és igy hátha hamarabb lefekszik este aludni.

Holnap majd beszámolok :)

Köszi mindenkinek.

2011. szept. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!