Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kezdte használni...

Mennyi idősen kezdte használni kisgyereketek a hűtőszekrényt? Milyen magas volt akkor?

Figyelt kérdés

Az enyém még csak most pici, de új hűtőt kell vennünk és azon töröm a fejem alul vagy felül fagyasztós legyen.

Ha alul van a fagyasztó, akkor elég magasan lennének a dolgok egy kisgyereknek. Bár nem tudom mikortól fogja használni és akkor milyen magas lenne kb. (A "használni"-t arra értem kivenni sajtot, joghurtot, zöldséget magának...)

Viszont nekünk felnőtteknek kényelmesebb lenne az alul fagyasztó, nem kéne folyton hajlongani...


2010. dec. 10. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!az én lányom 1,5 éves és 86 cm.kb 1 hónapja rájött hogy ki tudja nyitni az ajtaját és azóta nyitogatja is!nekünk nagy magas hűtönk van aminek az alja fagyasztós!mind a kettőt ki tudja nyitni,bár a polcokat még nem éri fel!szerintem tök mindegy ebből a szempontból hogy melyiket veszed!
2010. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnap jött rá az egyik ikrem, hogy ki tudja nyitni a hűtőt. Nem a foganytyúval, hanem alatta bedugja a kis kezét és kifeszíti.Amúgy ő 86 cm, és 25 hós (ikerteso nem probálkozik ő 88 cm és a fogot is eléri).

De én nem szeretem, ha kinyitja, mert a hidegben ácsorog és nem az ebédet eszi, hanem amit megkiván(joghurt, torokrém a sláger).

2010. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 21 hós, 88 cm, már nyár óta nyitogatja.

Beépített hűtönk van, máe elég régi(most cseréljük le), úgyhogy a bútorlap szélénél fogaj meg éa nyitja ki.

és kiszolgálja magát:-))))

Kiveszi a narancslét, almalét, joghurtját.

2010. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisebbik amint megtanult közlekedni, gurulni, kúszni, ment a konyhába és a legjobb szórakozása az volt, hogy nyitogatta a hűtőt. Vettünk rá zárat, azóta nem nyitogat, bár erőteljesen próbálkozik.

A nagyobbik is nyitogatott, de ő kb 1-1.5 évesen kezdte és akkor már elég magas volt, és a hűtőzárat simán letépte... Ha majd a kicsi is járni kezd, attól félek, hogy ő is ezt teszi:) Mindkettő elég magas, a pici 85 cm 1 évesen, a nagy 79 volt.

Nekem felül van a fagyasztóm. Viszont, mamánál a kinyitás után simán kirántják a fagyasztóból a fiókot...

2010. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!