Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándék nagyobb gyerekeknek?...

Ajándék nagyobb gyerekeknek? A párom nem foglalkozik a dologgal, emellett a lehető legolcsóbban akarja megúszni.

Figyelt kérdés

az ő keresztlányáról és unokaöccseiről van szó. a kislány 10 éves, neki ezt néztem ki:

[link]

a fiúk 10 és 14 évesek, nekik pedig ezt:

[link]

köszönöm!


2010. dec. 12. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... A krétának anyuka nem biztos hogy örülni fog...
2010. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél neki gyerekparfümöt-egy 10 éves már majdnem nő ;) Hannah Montana már van 1000.- körül
2010. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a leányzónak és a kisebb fiúnak tökéletes lenne de a nagynak már szerintem nem annyira. A nagy kaphatta mondjuk egy olcsóbb focilabdát vagy valamit ami az Ő érdeklődéséhez kapcsolódik.

2010. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megsérteni de egy 14 éves fúnak ilyen ajándékot? :O Az én tesóm 12 de ilyenekkel már rég nem foglalkozik. De ahogy te gondolod! :)
2010. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
engem nem sértesz meg:) a "nagyobb fiú" simán játszik távirányítós autókkal és társaival, szóval csak korban idősebb az öccsénél, értelemben sajna nem. tavaly falon közlekedő autót kapott a szüleitől, szóval jóval a korosztálya alatti játékokkal játszik. de akkor nézelődök tovább:)
2010. dec. 12. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de rossz hallani, hogy valakinek a párja nem foglalkozik ezzel.
2010. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, szerintem egy 14 évesnek is simán jó ajándék, én 23 évesen is örülnék neki :D Bár lehet én vagyok kicsit idétlen, tavaly vettem magamnak egy ilyen fej alakú bigyót, amit locsolni kell, és akkor kinő a fű a fején, ami a "haja" :)
2010. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

olyan anyukámnak is van, pedig 50 fölött van már jóval:D én is nagyot röhögtem mikor megláttam:D:D

közben a szívtelen párom :) megnézte, amiket kinéztem és tetszett neki, szóval ezek lesznek.

köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!