Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pc játékot ajánlotok...

Milyen pc játékot ajánlotok az 5 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
A lövöldözős és az autóversenyes játékokkal szeret játszani, de fogalmam sincs, hogy milyen neki való játékok léteznek a piacon. Tudnátok segíteni?
2010. dec. 16. 00:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
20%
Én a közelébe sem engedném a számítógépnek! De ezt a kérdést biztosan csak viccből tetted fel..
2010. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
5 évesen én sem engedném a gép közelébe sem..Főleg nem lövöldözős játékokhoz..Egy ilyen korú gyereknek nincs erre szüksége..Inkább valami kreatív játékokat kéne venni neki..
2010. dec. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a kioktatós, de okos vagyok című kommentekre vagyok kíváncsi, hanem ötletekre. Aki nem tud játékot mondani az inkább ne válaszoljon! Köszi.
2010. dec. 16. 01:53
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
De tudod mit ? Vedd meg neki a Sillent Hill játékot..Biztos élvezni fogja...Vagy vedd meg neki az Alice: Madness Returns játékot..Garantáltan tátva marad a szája és okos lesz...
2010. dec. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
En max a simset engednem meg, de azt is csak ugy, hogy egyutt jatszunk. A lovoldozostol nem lesz agressziv?
2010. dec. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

NYUGI!... :-DDD


Az én fiam is 5 évesen telepedett rá a számítógépre, semmit nem kellett neki tanítani, mellém állt, kétszer látta, hogyan csinálok valamit (pl. játék elindítása, telepítése, mentése) utána már csinálta is!


Vannak 5-6 éveseknek is PC-játékok, mi akkoriban a Manókaland-ot, Játszóház-at vettük meg, ezeket szerették a gyerekek...


Most már nem tudom milyen játékok vannak, szerintem ezek most is kaphatók! (Menj be egy nagy Libri-könyvesboltba, ott vannak ilyenek.)


Amúgy a fiamnak 6 éves korában 156 volt az IQ-ja, ha nem lövöldözős, autóversenyes PC-játékot adsz neki, akkor fantasztikusan fejleszti a logikai képességét.


Ja, és a sápítozóknak : manapság már az óvodákban is van a gyerekeknek számítógép egyszerű játékokkal (kiszínezős, rajzolós, memóriajáték, stb.).


Arra figyelj, hogy mindjárt az elején szabj határt : naponta félórát-egy órát játszhat a gépen!

Menjetek mellette játszótérre, ugrálóházba is.

2010. dec. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Happyland Adventures.

Ez egy mászkálós játék, kicsiknek nagyon jó.

Én sem erőltetném a lövöldözős játékokat.

2010. dec. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, mert ha a lövöldözni szeret biztos tetszeni fog neki a szivárványszínű Mókaland meg ilyenek...
2010. dec. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az első vagyok. Nem akartalak kioktatni, bocsánat.. Igazából csak jót szeretnék nektek. Szerintem nincs olyan indok, ami azt igazolja hogy jót tesz bárkinek is hogy lövöldözős játékkal játsszon. (kortól függetlenül)

Nem tudom hogy a fiadról van e szó, de szerintem te is jót szeretnél neki csak nem vagy vele tisztába hogy ezzel csak ártassz.

Ilyen fiatalon a gyerekek nagyon fogékonyak dolgokra, könnyen tanulnak!

Én javaslom, hogy ha időd engedi te magad foglalkozz vele, ne a 'számítógép'.

Mondjuk kis tégelyekbe tegyél sót, cukrot, citromot stb.. És csukott szemmel kóstoltasd meg vele. Neki pedig ki kéne találnia hogy mi az.


Vagy már most is elkezdeted nyelvekre tanítani (képek-szavak összekapcsolásának módszerével)pl. angol az egyszerű. Így az iskolában sokkal könnyebb dolga lesz.


Vagy bármilyen készségfejlesztő dolog.. Gondolom a fiúkat érdekli a lego meg ilyesmik. Inkább építsen mint romboljon!!!! Nagyon remélem hogy le tudtalak beszélni.. Gondold át a leírtakat!

2010. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

*Amikor én kicsi voltam, ami nem is volt régen nálunk a tv, és a számítógép tabunak számított. Jóformán nem is volt..

És ezért nagyon hálás vagyok a szüleimnek..

2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!