Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékot ajánlotok 2...

Milyen játékot ajánlotok 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Lányom minden játékát megunta, semmi nem köti le.Valami olyat keresek ami leköti a figyelmét, fejleszti és nem 2 napig lesz érdekes.Jah és nem egy vagyon.Köszi!
2011. márc. 22. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Másnak is éppen most ajánlottam, sztem jópofa dolog kidekorálni személyre szabottan - aztán játszhat benne, berendezheti kedvére. Persze nem tudom, mi számít egy vagyonnak...


[link]

2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kedves első - ez jónak tűnik, köszi!
2011. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú hát ennek az ára kicsit húzós a gyesből.:(
2011. márc. 22. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyan, nehogy már 8 ezerbe kerüljön egy karton doboz !

menj le a közértbe, vagy olyan boltba, ahol tv vagy mosógép doboz lehet, és szerezz egyet. utána már csak ötlet kérdése, mivelés hogyan csinálsz belőle bulit a gyereknek. A lányom - költözéshez csomagoltam - fél napokat elvolt egy nagyobb dobozzal, belemászott, megágyazott benne, behordta a babáit, stb...

meg fogj egy zsák ruhát, boritsd ki a szoba közepére, adj neki egy tükröt, egy hétig csak öltözködni fog :D

2011. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!