Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermekemnek milyen...

2 éves gyermekemnek milyen fajta gyurmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A legtöbbre az van ráírva, hogy 3 éves kortól. Ti milyet használtok a gyermeketekkel? Rendes bolti gyurmát szeretnék venni, nem az otthon készítős változatot.
2010. dec. 21. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Auchanban vettem, Rik Rok a neve, egesz jo es az ara is megfelelo.nem ragad, nem kemeny, olyan play doh szeru. 4 eves kortol ajanljak, de mi ugyis egyutt gyurmazunk a 2 evesemmel, szoval nem latom, mi tortenhetne igy, nem kell ahoz 4 evesnek lennie.
2010. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Papírboltban vettem, sima iskolai gyurma, azzal játszik 1 éves kora óta.

Mérgező anyagokat ezek nem tartalmazhatnak.

2010. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én play dohot vettem neki.Persze csak felügyelet mellett játszhat vele.
2010. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Play Doh-t vettem,bocsi azaz a Jézuska hozza majd. :)

Azért választottam ezt,mert hallotam arról,hogy egyik-másik gyurma ragacsos,nehezen formázható,mérgező anyagokat tartalmaz stb. és a Play Doh ezzel ellentétben nem.Gondoltam kezdetnek megteszi,és majd meglátom,valóban olyan szuper-e.

Szintén 2 éves kisfiúnak lesz.

2010. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
play doh. 500 ft-ért vettem egy minicsomagot, hogy lássam tetszik-e neki (nagyon!). a 3év csak muszájból van a dobozon!
2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!