Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sarokbaállítás használ nektek?

Sarokbaállítás használ nektek?

Figyelt kérdés

Nálam nincs gond beállítani a 6 éves fiunkat és 4 éves lányunkat, kibírják, csak engem az zavar, hogy utána máskor is ugyanazért állnak be. Mintha úgy fognák fel, hogy oké ezt nem szabad beállok kicsit a sarokba és kész, máskor lehet. Persze mondom nekik, hogy nem szabad, sőt ők mondják el mikor kijönnek.

Ez is egyike azoknak a dolgoknak, amiket évekig kell ragozni ?


2010. dec. 22. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A sarokba állítás hülyeség.
2010. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utoljára 50 éve álltam sarokban.Nekem jót tett,mert az osztályt kizavarták a hidegre mi a "bűnhődők "jól el voltunk a meleg osztály teremben.:)
2010. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még nem küldtem a 6 éves fiamat sarokba,pár hónapja az a büntetése,ha már végképp nem bírok vele és túl van pörögve,hogy csinálnia kell 20 guggolást vagy 20 felülést vagy rajzolnia kell 20 darab valamit egy papírra(virág,fa,dínó),így legalább elfárad és elveszi a kedvét egy időre a rosszalkodástól:)


Nekem az a tapasztalatom,hogy ezeket a 6 éveseket már nem lehet büntetni,vagy a büntetésben nagyon találékonynak lenni,hogy valóban büntetésnek vegye,ne valami szórakozásnak.

2010. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szomszédék íratnak, mióta a gyerekek tudnak írni.minél nagyobb hülyeséget csináltak, annál többet kell írni, a minimum az 50. Nem kell hosszú, összetett mondat, csak valami rövid.Pl:. Nem piszkálom fölöslegesen a húgomat. vagy Nem káromkodok nyilvánosan... stb. Ha többszázat kell írni, akkor előbb-utóbb hat valamit.
2010. dec. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyéimnek jó időben utcafutás a büntetés (öt hossz háromszor, öt perces szünetekkel), rossz időben pedig könyvrendezés. (könyveket ledobálni - ezt még élvezik - aztán sorban (színek szerint, nagyság szerint...) visszapakolni, a mennyiség a csínytevés nagyságától függ)

Tudom, hogy szörnyen nagy hülyeség mindkettő, de százszorta jobban értenek belőle, mint az oviban a falhoz állításból.

(ott ez az egy dolog van)


Amúgy a gyerekek inkább csak rosszcsontok, nem elvetemültek. Az ikrek pedig hál' istennek olyan tulajdonsággal vannak megáldva, hogy ragad rájuk, mint a matrica az, amit a beszélgetéseknél hallanak.

Meg ha a másik azt mondja, hogy nem csinálja meg a hülyeséget (ez általában a lány), akkor a fiú sem.

A nagyobb lányomnál ez nem ilyen egyszerű.

2010. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én néha rácsapnék a fenekére, de akkor sem nagyot, és nem is sokat. Bevallom nektek, engem sose állítottak sarokba. Használhatod ezt is: pl. ha valami dologgal csinál rosszat (pl. egy játékkal vagy egy tárggyal, akkor nem használhatják bizonyos ideig, nem férhetnek hozzá. Ha mégis megteszik, egy popsiracsapás nem árt.
2011. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Persze nem verem agyon a gyereket, egy popsiracsapás lehúzott nadrággal, és kész. Nem lesz semmi baja. De az tényleg jó ötlet hogy attól a dologtól eltiltjuk a gyereket.

2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!