Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek a kisgyereke (2 év körül) utálja a Tejet/Kakaót?

Figyelt kérdés

az enyém nem hajlandó meginni, már másfél éves kora óta.

Nem parázok rajta, csak sosem hallottam még senkitől, hogy az ő gyereke szintén utálja a tejet/kakaót.


2010. dec. 22. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2,5 éves a kakaót nem issza meg, 2szer próbáltam,de nem kellett. Tejet imádja!
2010. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az enyém egyiket sem fogadja el.... :/

én még ilyet nem is hallottam.... :///


Legalább nálatok az egyik megy :)

2010. dec. 22. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Az enyém sem hajlandó meginni egyiket sem. Én nem is erőltetem. Egyedül a tejeskávém az, amiből néha kér egy nyalást. Illetve egy hónapja hajlandó a tejbegrízt megenni. Előtte az sem fogadta el. Két éves.
2010. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is utálja a kakaót, de a kávémba simán beleiszik. Normál tehéntejet még nem kapott, tejterméket se sokat, mert megy tőle a hasa.
2010. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. 2.5 éves a fiam, de a tejtől kiszalad még a világból is. Kakaót jó, ha kéthavonta iszik. A többi tejtermékkel nincs baja. És persze anya kávéja simán menne, ha hagynám:-)
2010. dec. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

akkor azért megnyugodtam, vannak páran ezek a rosszcsontok, akik nem szeretik a tejet és a kakaót sem.

Érdekes, azért nálunk a tejtermékek mennek, (túró, sajt, túrórudi...) de a sima tej, pfújjjjj. Kakaó pfújjj. :)


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYT!!!!!!

2010. dec. 23. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagylányomnak (6 éves) semmi baja se a tejjel, se a kakaóval.

Az ikreim viszont utálják a tejet.

A kislány mondta először egyik napról a másikra, hogy utálja a tejet, aztán (agyban össze vannak hangolva) a másik, a fiú is úgy döntött, hogy ő is utálja a tejet.

Ha csak megemlítem, azonnal:


Ohi, gala! Ohi gala! (vagyis ne tejet)



A kakóért mindhárman oda vannak, imádják.



BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

2010. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem itta meg.Szeptemberbe kezdte az ovit azóta minden reggel azzal indítja a napot.Ha megkívánja úgyis szól.Ezzel nincs semmi baj.
2010. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!