Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kisgyereke is a nemevéssel...

Más kisgyereke is a nemevéssel "sztrájkol" a bölcsőde miatt?

Figyelt kérdés
Fiam 26 hónapos. Két hete kezdtük a bölcsit. Ezt a hetet nagyon rosszul viselni, egész nap sír, üldögél a sarokban, nem játszik senkivel és semmivel. A másik legnagyobb gondom, semmit se eszik, nem ül le a többiekkel, egyáltalán semmit falat nincs a gyomrában (persze a reggeli még itthon zajlik) Mi lesz később, ha ténylegesen megyek dolgozni, akkor már reggelire viszem be. Nem jó evő a fiam, főzeléket meg se kóstolja, itthon se eszi meg. Totál kivagyok, fogytam jó sokat én is. Anyukák segítsetek, mi a véleményetek?
2011. okt. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pepitában ez ment tegnapig, amikor is a férjem ment a gyerekért. Mikor meglátta, hogy egyedül ül az asztalnál és próbálják etetni, ami nem megy, annyira megsajnálta, hogy közölte itthon, többet nem megy a gyerek, mert nem érzi ott jól magát. Én még adtam volna esélyt ebben a hónapban a beszokásnak, de nem volt szívem vitázni a férjemmel, mert nekem is rossz volt ezt hallani.. Úgy hogy mi abbahagytuk. Pedig egy magánbölcsibe járt heti 3 napot 9-15-ig.

Nem tudom mi a baj, talán az, hogy még nem kész az elválásra a mi gyerekünk? VAgy a tiétek sem?


Tudom ezt nem jó most hallani, de ilyenkor egy gyerek lelkileg sztrájkol. A kérdés az ki meddig bírja. Ha nem muszáj vinned akkor még várj egy kicsit..

Amúgy az én kisfiam 2 éves és 3 hós. Eddig is volt másokkal, sokat a nagyszülőkkel, heti 2 napot fixen, gyerektársaságba is gyakran van (a barátok gyerekeivel) És mégsem hozta meg az általam elképzelt eredményt a bölcsőde.


Sajnálom, hogy nem volt pozitív a válasz :(


Hátha te kitartóbb leszel mint mi a férjemmel és a csemetéd is megszereti.

2011. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ovikezdéskor csinálta, én is feladtam, még nincs 3. Remélem nem lesz kötelező januártól a 3 éveseknek oviba járna, mert max tavasszal akarom először vinni újra, de az is lehet hogy jövő ősszel. Itthon vagyok a kicsikkel, amúgy is egy tortúra elvinni és menni érte, mindenhogy jobb ha itthon van.
2011. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi gyakori idővel rájön hogy nem ér el semmit és enni fog.
2011. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vok:


Annyit még elfelejtettem írni, hogy a gyerekekkel sem kommunikált nagyon, pedig a családi körben lévő gyerekekkel állandóan játszik, beszél, rohangál, stb.. 1 hónapig járt és nem szokta meg.. :(

2011. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!