Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan gyermekorvost keresek...

Olyan gyermekorvost keresek Pesten, vagy Vecsés környékén aki nem ítél el amiért csak a kötelező védőoltásokat kérjük, a választhatóakat nem, ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés
A doktorbácsikban picit jobban bízok, de szeretném ha a gyerek se félne tőle, na meg én se a stílusától.
2010. dec. 23. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem ítél el ez miatt.Én is csak a kötelezőket adattam ki be, kivéve az agyhártya és a tüdőgyulladás, középfül gyulladás ellen-ami most már kötelező lett.
2010. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, aki elítél emiatt? Erről én még nem hallottam. Én se adattam be semmit csak a kötelezket plusz agyhártya. Semmi mást.
2010. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem is említette soha, hogy lennének választható védőoltások, én kérdeztem rá és kértem irja fel őket és azt is én mondtam meg, melyik gyereknek, mikor melyiket adja be.

Nem hinném, hogy ügyet csinálnának ebből.

Nyilván vannak bizonyos betegségek, amik mellé ajánlja a védőoltást, de akkor sem elítél, max nem ért egyet veled de ehhez joga van. Gondolok itt például a mi fiunk immunhiányos és mondták meningococcus ellen mindenképp oltatni kell. (de azóta sem került rá sor, de javasolta)

2010. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!