Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet nem túl drága, de...

Hol lehet nem túl drága, de mégis jópofa gyermekbútort venni?

Figyelt kérdés
Kikában, Ikeában már néztem, nem tetszettek. Amit a neten találtam, gyönyörű volt, de horribilis áron (gey szekrény 150.000.- Ft). Ahogy néztem, vagy bababútor van vagy ifjúsági, de nekem a kettő között kéne. Olyan bútorcsalád-félét (ruhásszekrény, polcos szekrény, ágy) keresek, nem baj, ha részletekben vesszük meg. Jó lenne, ha a most másfél éves kisfiam kb. tízéves koráig használhatná. Tudtok nekem segíteni?
2010. dec. 26. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ilyen van innét, komód szekrény most már mint ágy használja 2 éves lányom az ágyat.

Szerintem szép, nem pici babás, tini ként is tudja majd használni még 12-14 évesen is!

2010. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi végül a Retzben vettünk, mert volt most egy jó akció. Nagyon sok weboldalt megnéztem, és itt is lettek volna befutók: www.robinagyker.hu, www.ballabutor.hu, vagy az RS-ben láttunk egy jó elemes bútort, ha nincs pont akció a REtzben, akkor azt vettük volna (Nexus). Keress rájuk, ha gondolod. [link]
2010. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Kikolban vettünk a kislányomnak, igaz nem olcsó, de úgy állítod össze, ahogy neked tetszik és annyit veszel egyszerre amennyire pénzed van. Mi is vettünk egy ruhásszekrényt, komódodot, polcot és ha nem lesz kistesó tovább tidjuk bővíteni. Azért függ a kistesótól ,mert kicsi a szoba és nem akartuk túl zsufolni.
2010. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha van valakinek még ötlete, várom!
2010. dec. 28. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is a Retzben vettünk olyan szekrénysort, aminek a darabjait mi válogattuk össze, és külön vettünk egy átalakítható 140*70-es rácsos ágyat a Bippa Kft-nél, ami szintén bükk színű, és így olyan, mintha egy bútorcsalád lenne az egész. A szekrénysor darabjai pedig a Malgoska családhoz tartoznak: [link]

Vettünk két sarokszekrényt, egy komódot, egy felül polcos alul fiókos szekrényt, egy íróasztalt és egy hozzá tartozó feltétet, ez volt 170ezer. Na ezt biztosan sokáig fogja tudni használni kisfiam.

2010. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez inkább bababútor, mint ifjúsági, de nagyon jó minőségű és nagyon jó árban van. Mi innen vettük 2 és fél éve és nagyon megvagyunk elégedve. Most is innen rendeltentük a bővítéseket, mert jön a kistesó.

[link]

2010. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a faktumbútornál vettük, egész kamaszkoráig jó lesz.(www.faktumbutor.hu)
2010. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!