Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik a tapasztalatok ruhákkal...

Mik a tapasztalatok ruhákkal kapcsolatban? Most lesz 2 éves kisfiam februárba a tavalyi nyári ruhák jók lesznek rá szerintetek jövő nyáron is? Általában 1 számmal voltak nagyobbak, de volt ami 2-vel is.

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ha a saját fiamból indulok ki. Ő 26 hós most és a tavaszi ruhák például ősszel már nem voltak jók rá. Nálunk tuti nem lesz jó az idei nyári ruha jövőre, mert a nyáron még 92-es ruhákat hordtunk, most meg már szinte a 98-as is kicsi. A tavaszra már 104-es ruhákat kell vegyek, de az is előfordulhat, hogy még előbb.
2010. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mérettől függ, hogy mekkora az az 1-2 szám, amivel nagyobb a ruha.

Én fiam is 2 éves. Nyáron 86-os ruhákat hordott, most a 92-es ruhák jók rá, a 86-osak nem.

Átlagos magas a fiam.

Talán, ha nem lesz pelenka rajta nyáron, talán a nadrágok jók lehetnek. De ezt csak gondolom.

2010. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a rövidnadrágok jók lesznek, a rövid újjú polók, attól függ, hogy mennyire hosszított.

hosszú nadrásg,hosszú újjú felső az biztos rövid lesz már.

2010. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 21.15-ös írja. A rövidgatyók jók lesznek, csak pl nem térdig fog éri, hanem combközépig. A többi nem valószínű, bár nekünk több ruha volt, amit tavaly nyáron és idén is rá tudtam adni szeptemberi fiamra.
2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!