Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában a volt...

Szültetek mostanában a volt MÁV kórházban? Tapasztalatok? Milyenek az orvosok, szülésznők, csecsemősök? A jövő héten szülök és nincs fogadott dokim.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugye az ÁEK-ről van szó?

Én ott szültem 2008.05.07 és most 2009.10.02-én.

Mindenki nagyon aranyos segítő kész, a csecsemős nővérek is és a sima nővérkék is ők talán még édesebbek!

Szülésznők nagyon kedvesek, még a műtős fiú is nagyon aranyos(császárom volt mind a kétszer).

Csak jót tudok mondani!!!!!

Nekem fogadott orvosom volt!

Majd a 3. gyerköcömet is ott szeretném világra hozni!:)

Könnyű szülést és Boldog Babázást!

2009. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igen az ÁEK.Kicsit megnyugtatott mert hát eléggé félek a szüléstől.Minden jót nektek is.
2009. dec. 20. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én szeptember 10-én szültem (császárral) a MÁV kórházban,és csak jót tudok én is mondani!Fogadott orvosom nekem sem volt,de így is nagyon-nagyon kedvesek voltak,és maga a kórház szülészete is nagyon jól felszerelt,korszerű!Egyedül a csecsemősök voltak néha furcsák számomra,de a 90%-uk nagyon kedves,aranyos!A következőt is ott szülném!Jó döntés,ne félj! :)
2009. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia az első válaszoló vagyok.

Hogy vagytok?

Megszületett már a angyalkád?

Ugye hogy jó volt az ÁEK?

2010. jan. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!2010.01.01-én megszületett a kislányunk!
2010. jan. 5. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok és gratulálok nagyon!Nem mondom hogy Boldog Újévet hisz neked van a legboldogabb! :)

Minden jót nektek!

2010. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!