Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékot vegyek 20...

Milyen játékot vegyek 20 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
Nem igen játszik semmivel, egész nap azt csinálja, hogy fog egy dobozt, kiönti ami benne van, aztán belerakja, aztán kiönti, belerakja. Órákig eltud ezzel lenni.Csak pakol és pakol és pakol. Ha nincs mit , akkor kiborít és pakol. A 4 éves tesoja után is pakol. Rendrakással végülis nincs gond:) De azért mégis, valami neki valót tudnátok ajánlani?
2011. jan. 2. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapott semmit karácsonyra? A fiam is sokáig ezt csinálta, mint a tied. De vettem egy mélygarázst , amin le lehet guritani a kocsikat , na most ezzel játszik órákig minden nap.
2011. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmi: [link]
2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is nagyon szeret pakolni, úgyhogy az ilyen játékok jönnek be neki:

* egymásba tehető műanyag poharak, szines, Auchanban vettem, de más játékboltban is láttam már, pl: [link]

* fajátékok, pl:

[link]

[link]

2011. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elsőnek, de kapott karácsonyra, ott is van a fa alatt :) ...még mindig.

De a dobozával legalább játszik :)

2011. jan. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!