Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik könyv (ek)...

Szerintetek melyik könyv (ek) lennének megfelelőek egy 2 éves kislány számára?

Figyelt kérdés

interneten rendelnem oket, nem tudok belelapozni. azok erdekelnenek, amik szinesek belul, vagy rajzok vannak benne,amirol lehet szabadon is meselni, rovid mesek olvasni, ne csak tomor szoveg, mert az meg nem erdekli.

koszonom elore is

Balint agnes - Mi ujsag a futrinka utcaban?

Marek Veronika - Boribon es a 7 lufi

Szepes Maria - Pottom PAnni


2011. jan. 3. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem Pöttyös Pannira gondoltál? Mert az szerintem már óvodásnak, elsős, másodikosnak való.

Boribon könyvek jók, nekünk diafilmek vannak még belőle.A Futrinka utca helyett is valami mást választanék. Unokatesóm kb. 3-4 éves gyereknek vette.

Nálunk a fényképes, állatos könyvek jönnek be. De szereti hallgatni a kisfiam a Családi kör c. mesét is. Ez is van keménytáblás leporellóban.

2011. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

nekünk pl. megvan ez is, csak elég nyúzott már a miénk, a férjemé volt 30 éve.

[link]

2011. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Futrinka utcát inkább jövőre vedd meg és a Pöttöm Pannit is. Pöttöm Pannit a lányom (könyvmoly) 3-4 évesen kezdte el szeretni, de elég hosszú történetei vannak és nincs minden oldalon kép.

Boribon viszont nagyon jó, valamint Marék Veronika Kipp Kopp könyveit is ajánlom. Gyermekeim 2 évesen meg voltak őrülve értük.

Ezenkívül: Öreg néne őzikéje, Szutyejev: Vidám mesék, Anna, Peti, Gergő, Marék Veronika: Csúnya kislány, Kisvakond könyvek, stb.

2011. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez van, most vesszük a többi kiadását.


[link]


Jó keménylapos könyv, nagyon sok képpel. Imádja a fiam.

2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A két éves kislányomnál ezt szereti a legjobban:

[link]


Tele van képpel,és oldalanként 4 soros kis versikék vannak,amit még meg is hallgat,mert amúgy ő sem szereti a hosszú meséket,inkább a képeket nézegetni.

2011. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, en is attol feltem, hogy nagyobb gyermekeknek valok, csak nem tudtam leellenorizni. a kislexikon mar "nem eleg", valami sztori is kell hozza :), a mackos konyv aranyos, utananezek.
2011. jan. 3. 13:47
 7/14 A kérdező kommentje:

esetleg meg otletek?

ezek mellett a kovetkezoket valasztottam:

Zelk Zoltan - A harom nyul

Szutyejev - A harom kiscica

Oreg nene ozikeje

Mehemed es a tehenek

remelem ezeket szeretni fogja

2011. jan. 3. 13:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Öreg nénét már írtam. A három kiscica a Szutyejev Vidám mesék című könyvében benne van sok más rövid mesével együtt és sok-sok képpel. Jók azok is amiket írtál.

Ezenkívül még Füzesi Zsuzsa mondókáskönyveit is ajánlanám azok is nagyon jók.

2011. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt kifelejtettem: Vackor az óvodában
2011. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Zelk Zoltan - A harom nyul

Szutyejev - A harom kiscica

Oreg nene ozikeje

Mehemed es a tehenek


Első vagyok, ezek nekünk mind megvannak, nagyon jó kis könyvek. AJánlom!

2011. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!