Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerkőcötök...

2 év körüli gyerkőcötök elpakolja a játékait? 22 hónapos kisfiam 2 db után megunja.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy pakolja:( 2,5 éves.
2011. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na nekem ilyen gondom nincs, ezt a kérdést én tettem föl :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


viszont a tesoja ebben a korban nem pakolt, sőt most is kín szenvedés meg veszekedés!

2011. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom nem, pedig már minden módszert próbáltam...
2011. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendmániás 2 éves kisfiam van. Mindent elpakol maga után, ha mégsem, akkor megkérem-ekkor elpakolja a helyére és utána megtapsolja saját magát.

Szerintem nevelés/szoktatás kérdése.

2011. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. Amióta stabilan jár 15 hós korától. Azóta pakolunk, együtt, játékosan stb. De semmi. Hiába próbálom arra nevelni, szoktatni, ha nem akarja.
2011. jan. 3. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Akkor lehet, hogy mentalitás kérdése.
2011. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam elpakolja,külön fiókokban vannak a különféle játékai,mindent a helyére rak.A nagy tesó is rendes gyerek,a bölcsiben is ezt látja,25 hónapos

2011. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy nevelés szoktatás kérdése:) A nagyot folyton arra tanitóttam hogy elpakolunk magunk után, ezt is látta, és még mindig veszekszik miatta. A kicsi menni se tudott, eszem ágában nem volt hogy pakoltassak vele, mégis mindent pakolt :) :)

gyereke válogatja..

2011. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2.5 éves lányom rendmániás volt... mostanában azért néha noszogatni kell, hogy mielőtt kiborít még egy adag játékot, előtte tegye el a másikat - de kérésre általában el is pakol!

szerintem azért van benne nevelési következetesség is, de biztos, hogy gyereke is válogatja!

2011. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!