Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megbízható modellügynökség,...

Megbízható modellügynökség, ahol foglalkoztatnák a kislányomat?

Figyelt kérdés

Fontos hogy megbízható legyen és gyerekbarát! Szerintem nagyon szép a lányom, szép kis formás alakja van bár nem egy gebe, és szép hosszú haja. Mit gondoltok, lenne ügynökség aki szerződést ajánlana? Teszek fel róla képet is:

[link]

a második képen egy kicsit durcáskodott, de az látszik a kis arca meg az alakja:)


2011. jan. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam megbízhazó modellügynökséggel!

Csak a pénzt húzzák le az emberről,persze csak akitől lehet.

2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én két éve voltam modellügynökségnél ami azóta már nem is létezik,az is csak a pénzt húzta az emberektől.

beválogattak,hogy hűde jó vagyok,egyből adtak volna külföldön munkát(állítólag) de nem volt pénzem a modellkönyvre,meg portfolióra és így abba is maradt.

15 éves voltam akkor.


ezt találtam amit esetleg megpróbálhatnátok

[link]

2011. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hello én modell vagy. az igazi menő ügynökségeknél 13 éves kortól veszik fel az igazi modell alkatuakat, ha lány még ilyen "kicsi" akkor nem érdemes sőt egyátalán nem kell 150.000 ft-kat kifizetni pórt-foliókért inkább várni kell (az ért is mert lehet hogy tiniként duci lesz vagy pattnásos vagy stb.)szóval nagyon munkát nem is fog kapni, ha mégis csináltatok képeket egy ügynökségnél.És ami 13 allatiakat fotoz az a ügynökség csak kamu ennyit mondok.(persze van kivétel 10/1 de az nagyon nagy szerencse kell.)
2011. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!