Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi elött melyik vitaminkés...

Bölcsi elött melyik vitaminkészítményt adjam a babámnak?

Figyelt kérdés
Van valami erős immun erősítő?
2011. jan. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 10. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A gyerekorvossal írass fel ribomunyl-t. Ez egy kúra, 6 hónapig tart, olyan mint a bronchovaxom (csak újabb).


De szerintem nincs olyan vitamin, ami megóvja a gyerekeket a közösségben összeszedhető baciktól.

Mi tavaly szeptemberben kezdtük a bölcsit, 2 hét bölcsi, 1 hét itthon, sajna.

Az orrfolyás szinte állandó. Mindig van 1-2 beteg gyerek, aki végigfertőzi a többit.


Azért próbáljátok ki, mi is szedjük.

2011. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Broncho-waxum-ot szedjük,csak novemberben kezdtük el,mert akkorra sokalltam be a sok betegségtől,de a mostani eszemmel már nyáron elkezdtem volna a kúrát,így szeptemberre,amikor kezdtük a bölcsit,már kicsit védve lett volna a kisfiam.

2011. jan. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Feliratom az orvossal!

2011. jan. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!