Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen oktató filmeket mutatha...

Edus83 kérdése:

Milyen oktató filmeket mutathatok babámnak?

Figyelt kérdés
Elmót ismerem a a bilizőst nagyon tetszik babámnak,és ilyenekre gondolok.
2011. okt. 6. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős,ha még kicsi nem muszály neki mesét nézni.az én fiam másfél éves kora után kezdte el nézni de csak 5 percig érdekelte.az elmó filmek tetszettek neki,kb 1 évig.a hosszabb meséket nem nézte,de az elmó agyon jó,tanító oktató.aztán 2.5 évesen már mást is nézett,akkor kezdte el a Micimackót,a Thomas meséket,és a dinó expresszt nézni.már a minimáx meséket is megnézi.és kisfiú,de szereti a dora babát,az is oktató,szóval attól függ mennyi idős a gyermeked.
2011. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20hós,és tabbikat nagyon szereti,barneyt is:)
2011. okt. 6. 07:57
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem a teletubbies meg az elmo borzasztó. a hangjától is hidegrázást kapok. egy babának nem kell mesét nézni. az oktatás amúgy se a filmek feladata. ha mindenképp mesét akarsz nézetni vele, nézzen Bogyó és Babócát, vagy olyan meséket, amikben sokat énekelnek (nem nyávogva, hanem normális hangon). Pl Minimaxos Gyerekdalok dvd.
2011. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

inkább játsszál vele, és engedd, hogy részt vegyen a mindennapi tevékenységeidben, segíthessen neked, apukájának a saját képességeihez mérten.

Legyen sok közös, vidám élményetek.

ez ezerszer fejlesztőbb mint 20 hónaposa (!!!!!!) leültetni valami idiótaság elé.


Utánzással tanulnak a gyerekek, és ne egy fejhangos sipítozó baromságot utánozzon, hanem téged!!!!!

2011. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tv ellenes, de ennyi idősnek nem valók ezek az "oktató" mesék. Amik nem is igazán oktatnak. Rémesek, engem a hideg kiráz, amint csak egy reklámját is meglátom.

A 3.5 éves kisfiam sem nézi, azt mondta rá, hogy buta mese, anya kapcsold el.

A picit eleve nem érdekli a tévé, ő 21 hónapos.

A nagyobbik is inkább meséket néz, nem ezeket a hüle oktatókat.

Bogyó és babóca, Fifi, Noddy, Vipo, Thomas, Merülj Oli, Éliás, Kisvakond, nálunk ezek mennek. Reggelente oviba indulás előtt 20 perc, majd este elalvás előtt 15 perc. Ennyi.


Persze, hogy érdekli a babádat, mert szép, színes alakok mozognak benne, sipárognak, ami felkelti a figyelmét. De hidd el, nem neki való ez!

2011. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon korai.
2011. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
napi 24órában velem van együtt főzünk járunk zene bölcsibe,napi 15perc amíg le fürdök,vagy meg mosakodok,vagy csak vécézek addig szokott tévézni!!
2011. okt. 7. 20:43
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Akkoris inkább mást nézzen!

Rendes mesét, ne ezeket a "tanító" mese nevű borzalmakat.

Ide tartozik még a Dora, Eperke is. pl.

2011. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
úgy van! vagy adj könyvet a kezébe! csak a tv köti le 15 percre?
2011. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
jaj,ne már!!!nekem nem ne mondja már itt senki,hogy bűn,hogy egy közel 2 éves gyerek 15 percig mesét néz????Ne csináljatok már álszentet magatokból.a ti gyerekeitek is nézte vagy nézi.ha nem ezt akkor mást.kinek mi tetszik.
2011. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!