Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam feneke...

2,5 éves kisfiam feneke sorozatosan piros. Mit tehetek, és mitől lehet? Allergia?

Figyelt kérdés

NAppalra szobatiszta, éjszakára nem. Mindig viszket neki. Sokmindent kipróbáltam ekcémára való kenőcs, bepanten, bepanten plus, sima popsikenőcs, neugranormon. Mit használhatnék még??? Mit tegyek? hova forduljak? A füle töve mindig ekcémás, nem tudom vajon nicsnen e összefüggés.

Jah és babe tusfürdőt használunk 1,5 éve.


2011. jan. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg sudokrém, vagy egyszerű cinkpasztás popsikrém, amit így kell kérni, vagy ami még nagyon jó, és árban is jó az a körömvirágkrém!!Én szülés után azzal hoztam helyre a varratomat, ami állandó gyulladásban volt!!
2011. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony lehet a fenekén ekcéma,a végbélnyíláson is, volt,hogy nekem is volt,iszonyat! Steroidos krémmel jött helyre:( ami esetleg még beválhat, csak lassabban hat,a Lipobase Repair krém. A tusfördőt most lecserélném Linola Fett fürdőolajra, vagy gyógyszertári fürdetőkrémre,mert azért ezek zsírosabbak a babénál.az összes terméket ismerem,hasznàlom felváltva 2 éves fiamnál is. Ő már tünetmentes. Amugy a fenék-végbélviszketés férgesedés is lehet...
2011. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!