Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányomnak piros a...

3 éves kislányomnak piros a puncija korul, ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Felfázhatott vagy azért,mert mostanában lett szobatiszta és már nem krémezem neki?
2011. aug. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, h önkielégít és a dörzsöléstől olyan? Előfordul.
2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem a DM-ben egy pici,utazáshoz való kis popsikrémet,és azzal bekentem,1-2 nap és elmúlik.Néha kipirosodik a lányaimnak is,lehet,h kidörzsoli a bugyi,nem tudom.
2011. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy elkapott egy fertőzést, vidd be dokihoz ha nem múlik és majd megnézi neki.

ismerősömnek a lánya az oviban kapott el gombás fertőzést

2011. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg krémezni, ha nem múlik doki!
2011. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felfázástól nem lesz piros. Próbáld továbbra is krémezni, ha nem múlik el, doki.
2011. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem vidd el a dokihoz ártani nem árt, mi pont most jártunk úgy hogy piros volt neki, kentem neogranormonnal azt hittem csak a melegtől olyan, aztán egyik napról a másikra hólyagos lett, kiderült sima melegkiütés felül fertőződött gombával, ha időben elkapják sima krém is elég!
2011. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak. Nem nyúlt oda piszkos kézzel?
2011. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha dörzsöléstől lenne, szerintem elmúlna egy-két óra alatt. Ha patkó alakban piros, lehet gomba. Nem viszket, nem fáj, fura szaga, folyása nincsen? Egy gyors orvosi látogatás nem árhat, ha nincs is baj, téged megnyutat. Pisilésnél nem csíp? Nem pisil gyakrabban a szokottnál? Láza nincsen? Lehet, hogy nézetni fog a doki egy vizeletet.
2011. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!