Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én már teljesen kivagyok!...

Én már teljesen kivagyok! Nincs kedvem közösségbe menni vele! Sajnálom de igy van! Ma már kiabáltam vele és emiatt is nagyon szégyenlem magam! Mit csinálok rosszul? 19 hónapos

Figyelt kérdés
mindenkit üt, ver, fel lök!ha valamit mondok neki hogy nem szabad akkor tuti 15*is megcsinálja!de szabályosan látom hogy direkt csinálja.ha valami nem ugy van ahogy ő szeretné akkor olyan sirásba kezd hogy aki nem ismer bennünket azt hiszi hogy bántom!és a fura az egészbe hogy ő nem volt ilyen!!!
2011. okt. 31. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is találkozunk hasonló gyerekkel, próbálja a szülő fegyelmezni, magyarázza neki, mit szabad és mit nem. Szerintem vidd továbbra is közösségbe, majd megtanulja ő is. HA majd hasonló gyerekkel akad össze, mint ő, lehet, akkor is meglepődik majd. Láttam már ilyet:) Az én kislányomnak is volt hasonló időszaka, de hamar túl lett rajta. Ettől függetlenül nálunk is van, hogy felemelem a hangomat!
2011. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 3 gyerekes anyuka vagyok,nagy fiam lassan 11 éves,lányom 5 és fél,a kicsi fiam pedig decemberben lesz 2.

Na most,ha a kicsi születik elsőnek,akkor tuti nincs testvére.

Kicsi kora óta eszméletlen aktív,kezdte avval,hogy 6 és fél hetesen átfordult hasról hátra.

Onnantól kezdve nem volt megállás,korán felállt 7 hónaposan,igaz elindulni csak 14 hónaposan mert egyedül,de azóta fut.

Az utcán azt a szót,hogy sétálás nem ismerem vele,mert csak futok utána.

A nagyokat üti,csipi.


Persze rászólok,de mintha a falnak beszélnék.

Komolyan mondom neked,amit 3-4 napja művel,az csúcs.

Direkt azt nézi mi rosszat tudna csinálni.

Pl:hütőből kipakolás,gyerekzárat már leszedte,asztalra felmászás,ruhaszáritóról lepakolás,persze a frissen teregetett stb..

Persze imádom őt,próbálom mindig lekötni,építeni,autózni,de ez is csak pár percre köti le.

Kint nagyon szeret lenni,főleg kismotorozni,de hát nem lehet egész nap kint lenni.

Olyan hisztit levág nekem pár napja,ha nem az van,amit ő akar,hogy csak na.

A bolti vásárlásról már nem is merek irni,mert az kész cirkusz,ha gyalog jön be.

Szóval nem vagy vele egyedül,csak lesz jobb is,türelem,mert megérzik,ha te ideges vagy akkor ő is az lesz.

Próbálgatják a határaikat meddig mehetnek el.

Amiatt pedig,hogy rászóltál,ne szégyeld magad,muszáj fegyelmezni őket.

2011. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15.20-as vagyok,az lemaradt,hogy hányásig tudja magát hergelni a hiszti miatt.
2011. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Verd meg... Hidd el nagyon sok szülőnek aza baja h nem neveli meg a kicsit hamar és később NAGY bqjok lesznek vele. Mert megérzi a hatalmát. Elhiszi azt h mindent elér bőgéssel mert tudja h anyuci úgyis megsajnál és akkor megkapom azt amit akarok... Nekövesd el ezt a hibát!!
2014. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!