Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyerek szereti, megeszi...

Minden gyerek szereti, megeszi a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak alig tudom odaadni a gyümölcsöt valamilyen formában,mert nem kell neki,kiköpködi.Ma pl kivételes eset volt,mert almát reszeltem neki és lefoglaltam játékkal,igy megette,de ez nem sikerül mindig.Facsarni szoktam neki narancslevet,de azt se adom mindig,hogy savas.Minden nap kapja a cebiont,cebion multit,nem gond ez hogy kevés gyümit eszik?Aggódom.
2011. jan. 13. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Másfél éves,és egyépként mig kiseb volt,minden nap megevett egy natur yoghutot tele gyümölcsel,szerette.
2011. jan. 13. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:

fiam 2 éves

semmilyen gyümit nem eszik meg

kicsi korában ette, most nem

az üveges gyümiket megeszi (Univer, hipp)

2011. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam egyáltalán nem eszik gyümölcsöt, már kb 1 éve, most 2 és fél éves. Nagyon aggaszt, de nem tudok mit csinálni, egyszerűen semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg, semmilyen formában.

Az egyetlen talán a gyümölcsös joghurt,azt néha megeszi, így azt szoktam csinálni natúr joghurt+gyümölcspépből.

A gyümölcsléből is csak a bolti 100%-os szűrteket issza meg, az itthon facsartat nem.

Én cebion multit adok neki. És folyamatosan próbálkozom, hátha egyszer mégis kedvet kap.

Azelőtt ő is mindent megevett, almát és banánt nagyon szerette, de most sajnos semmit.

2011. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12:40-es vagyok újra

én is tegnap reszeltem neki almát, nem kellett, kiköpte

raktam bele kekszet, úgy sem ette meg

ma vettem banánt, du azért megpróbálom adni neki

de se barack, se narancs, se mandarint nem eszik meg

2011. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éves lányom van, kb heti 1 banán a hatalmas gyümölcsfogyasztása.
2011. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyém 22 hós ezeket eszi most zéeln: alma, körte, banán, narancs, madranin, ananász, kiwi
2011. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az enyém imádja a gyümölcsöt, ellenben nem nagyon zöldséges. a barátnőm kisfia épp elenkezőleg. egyedül a banánt eszi meg, de megeszik bármilyen zöldséget.

2 éves a kislányom, a barátnőm kisfia 17 hós lesz.

2011. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4,5 éves és semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg. Mindent megpróbáltam, de semmi eredmény. Kb. másfél éves koráig megette a Fruttapurát (vagy mi volt a neve), de azóta semmi. Gyümölcsléből bármilyen jöhet, de az otthon facsartat már nem hajlandó meginni. Én Béres cseppet+Cebion cseppeket adok neki minden nap. Ellenben a főzelékeket, spenótot imádja, bízom benne, hogy ezek pótolják valamennyire a vitaminokat. Szerencsére nem túl beteges.
2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!