Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjam meg, hogy a...

Hogyan oldjam meg, hogy a kislányom lámpát tudjon kapcsolni a szobájában?

Figyelt kérdés
27 hónapos, saját szobában alszik. Sötétben szeret aludni. Reggel, ha felébred "Anya, Anya", én vagy Apa bemegyünk érte, és kijön. Nos, ezen szeretnék neki segíteni (februárban jön a kistesó, előbb utóbb egy szobában fognak aludni). Valami kis lámpát tennék be hozzá, amit majd ő tud fel és lekapcsolni, de nem tudom gyakorlatiasan megoldani. Hova tegyem a kapcsolóját, hogy reggel a sötétben is valahogy megtalálja? Jelzőfény nem jó, mert az egész éjjel világít, többször felébredt miatta.
2011. jan. 13. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az ágya, mit lehet mellé tenni, falit, állót, asztalit, mennyezetit? stb?
2011. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a lábánál van egy kis komód, arra elvileg lehet tenni egy kis asztali lámpát, de nem tudom merre vezessem el a kapcsolót. A konnektor a fejrészhez van közel (tudom nem jó, de így alakult :-(( ), tehát elvileg oda tudnám csak bedugni. csak azt nem tudom, hogy a kapcsolót hogyan tegyem kézügyre, hogy akár sötétben is megtalálja.
2011. jan. 13. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk ilyen van:

[link]

Külföldön vettem, de biztos otthon is lehet kapni. Be lehet tenni a gyerek mellé az ágyba, biztonságos, és ha felkel be tudja az oldalán kapcsolni és viheti magával, ki pisilni, vagy bárhová.

2011. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Küldök még egy linket, ezen jobban látszik:

[link]

Töltővel működik, úgyhogy nincs semmi elektromos zsinór a gyerek közelében.

2011. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt küldtem, szóval ez az:

[link]

2011. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, nagyon szeretm, a lányom( 2 éves) is tudja használni, gyerekbiztos. csak vettünk bele gyengébb izzót.

2011. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tippeket. Rákerestem a BEABA lámpára, de nem találok itthon ilyet, pedig nagyon szimpi, pont azért, mert rugalmasan tudja kezelni.
2011. jan. 15. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha még olvasod..

Nekünk ilyesmi van: [link]

Azért írom, hogy ilyesmi, mert kaptuk, a formája ugyanez, de nem üvegből van a búra alatti része. De a lényeg, hogy nincs kapcsolója, hanem érintésre kapcsol. Ha bárhol hozzáérsz a lenti részhez (a képen a fényesebb), akkor felkapcsolódik. 3 fokozatban világít, egyre erősödik a fénye, ahogy hozzáérsz. Én nagyon szeretem, mert nem kell keresgélni a kapcsolót. :)

Kikában láttam ilyet, nem is volt horror ára, 2500 körül.

Ja, és a kisfiam is imádja kapcsolgatni :)

2011. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!