Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adsz túró rudit enni minden...

Adsz túró rudit enni minden nap 2 évesednek?

Figyelt kérdés
Én adok neki minden nap egyet. Az a tízórai, vagy Milka rudi vagy pöttyös.
2011. jan. 13. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem adok. Inkább gyümölcsöt, gyümölcsös natúr joghurtot, házi krémtúrót kap. Fölöslegesnek tartom, hogy édességet egyen mindennap. Így sem sovány, úgyhogy oda kell figyelni, mit eszik.
2011. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adok,mert amúgy nem eszik túl jól a kisfiam.A főtt kajával hadilábon áll,úgyhogy ritkán ,kb. 2 hetente kap csak rudit.
2011. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a lányom, maximum havonta kap egyet, az igazi kivételes csemegének számít. Igaz, hogy ő tej és szója allergiás volt, így sokáig nem kaphatott sem csokit, sem túrót, illetve a székletét nagyon fogja.


Finomságot viszont minden nap kap. (Én sütök sütit, kalácsot, vagy aszalt gyümölcsöt, natúr édes joghurtot, ilyesmit)

2011. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden nap nem adok. Vásárláskor szokott kapni, mindig választhat egy valamit, és általában ezt szokta, vagy tejszeletet.
2011. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem minden nap, de hetente egy 5ös csomagot veszünk neki, el is fogy. Ő se evőbajnok, de a túró azért benne van, jobb mintha sima csokit enne. Uzsonnára szokott kapni, alma mellé. Mondjuk ő elég későn vacsizik, így nem veszi el az étvágyát.

ebéd, vacsora helyett sose adok neki rudit, reggelire is inkább péksüteményt kap, tízóraira csak gyümölcsöt vagy gyümölcsturmixot.

2011. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is majdnem mindennap adok neki, ugyanúgy, mint Te írtad, az a tízórai. Azért szeretem, mert mi délelőtt mindig megyünk valahová, boltba, sétálni, játszótérre és ezt könnyű menet közben enni. És a kisfiam is nagyon szereti. Ennyi élvezet neki is jár, mert más édességet nem nagyon kap, gondolok itt a sima csokira. Viszont joghurtot, krémtúrót ilyesmit is szokott kapni és délután mindig eszik valamilyen gyümölcsöt, azokat is imádja.
2011. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hetente egy-két darabot kap. Van, hogy hetekig egyet sem. Mikor eszembe jut, akkor veszek neki, a Mizo-t szereti.
2011. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kap mindennap. 3 naponta kap kb.
2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiammal túró rudi reklámot lehetne forgatni. Hetente párszor adok neki jó adagnyi ebéd után, és szó szerint remeg érte..
2011. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!