Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeked kivel fürdik?

2 éves gyermeked kivel fürdik?

Figyelt kérdés

- egyedül

- apával

- veled (anyával)

- tesóval


Ha fiú a gyermeked és együtt fürödtök, "nem zavar/zavarja", hogy látja a nunid és a cicid? :-)


2011. jan. 13. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyedül fürdik, a férjem vagy én fürdetjük, esetleg mindketten ott állunk a kád mellett.
2011. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül, én fürdetem.
2011. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

egyedül, kislány.

De szokott az unokatesójaival, két fiú. Sőt apával is fürdött már. Előszőr fura volt, hogy apának milyen van, de most már természetes. Egy pár évig még gondolom egyikőjüket sem zavarja.

2011. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül fürdik.Volt hogy fürödtem vele,nem zavar ha látja a cicim stb,hiszen gyerek még én meg az anyja vagyok.
2011. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én fürödtem vele, de nem éreztem jól magam, zavart a dolog, pedig akkor még szoptattam, úgyhogy látta egyébként is a cicim, de mégis,így ezt hagyjuk.

A tesóval fürdik, aki 4 éves fiú és ő is 2 éves fiú.

2011. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Két lányom van. VÁltozó, de fürdenek egyedül is, vagy apával, vagy velem. Soha nem zavarta se őket, se minket. Szerintem ez teljesen természetes. Legalább tudja hogy mások vagyunk. Ennyi. Szerintem minnél később szembesül a dologgal, annál kevésbé veszi természetesnek.
2011. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
szia! 2 éves és 3 három hónapos kisfiam az 1 éves hugicával fürdik. velem is néha és egyátalán nem zavarja a látványom. megbeszéltük, hogy a lányok és a fiúk miben különböznek :)
2011. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
apjával
2011. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A lányom (2,5 éves) kizárólag az apjával hajlandó fürdeni! Minden fürdésnél megjegyzi, hogy apának van "kuka-kuka" (kuki), neki meg anyának nuni és ennyi!

Nem zavarja őket, néha én is fürdök vele, engem sem zavar. Ha úgy látom, hogy már zavarja, akkor már nem fürdenek együtt!

2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én vallom, hogy mindkét nemet látnia kell meztelenül is, különben később lehetnek gondok-pl ha menni kell oviba, és látják egy mást pisilni...

Két lányom van, a nagy a nagykádban fürdik egyedül, a kicsi a kiskádban egyedül- még nem merem összetenni őket. De volt, hogy én fürödtem a naggyal, volt, hogy apa. Ha fura is neki, furcsa az első 1-2 alkalommal, piszkálni akarta apa fütyijét, érdekelte, de amint látja, megnéhzeti, el van neki magyarázva, hogy mi az, már nem lesz érdekes, nem fog foglalkozni vele.

Szóval csak nyugodtan fürödjön ellenkező nemüvel is.

2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!