Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újraigényelhető-e a Gyes?

Újraigényelhető-e a Gyes?

Figyelt kérdés
Ismerősöm próbaidőn dolgozik, 8 órában bejelentették már az első naptól. A Gyest ugyebár vissza kéne mondania. De mi van akkor, ha esetleg nem véglegesítik, hanem a próbaidő alatt/után elküldi a cég? Ilyen esetben újra lehet kérni a Gyes folyósítását, vagy ha már egyszer lemondta, nem kérheti újra? Illetve a próbaidő alatt is már vissza kell mondania a Gyest, vagy elég, ha a véglegesítés után teszi?
2011. jan. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én annak jártam annó utána, hogy ha a baba egy éves kora előtt elmegyek dolgozni, és a lány betölti az egy évet, akkor újraigényelhető.

Szerintem a tbt kérdezd meg, az a tuti. De szerintem igen.

2011. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra lehet kérni, de inkább szüneteltesse. Azt lehet, és ha nem veszik fel, akkor csak megint szól hogy kéri.
2011. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok ha már dolgozik akkor gyorsan szüneteltesse.
2011. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ mikortól van-ha már tavaly elkezdte,márc-31ig jár neki igy is a gyes
2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!