Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Önéletrajzban külön fel kell...

Önéletrajzban külön fel kell tüntetni a TGYÁS-t, GYED-t, GYES-t, vagy ahonnan eljöttem azt kell feltüntetni?

Figyelt kérdés
2009 februárjában jöttem el először betegállomány, majd ápr.2-án megszületett a lányom. Akkor 2007. dec-2009. febr XY cég, 2009 ápr - jelenleg is GYES? Vagy 2007. dec- jelenleg is xy cég, és alá gondolatjellel, hogy 2009. ápr - GYES?
2011. okt. 23. 15:48
 1/1 fotucsok ***** válasza:
Szerintem ezekkel nem kell külön foglalkozni, hanem írd úgy, ahogy az utolsó gondolatod is volt, hogy 2007 - xy cég (jelenleg gyesen vagyok). De ha nem gondolod, akkor nem írod be, csak a személyes találkozón mondod el. A lényegen nem változtat, de ha látják, hogy gyesen vagy, rögtön arra gondolnak, hogy húúú kisgyereke van, állandóan táppénzen lesz vele, inkább be se hívjuk... De ha már ott vagy, akkor megnyerő lehetsz annyira, hogy felvesznek.
2011. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!