Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen problémátok volt (ha...

Milyen problémátok volt (ha volt) a gyermeketek bölcsis gondozónőjével?

Figyelt kérdés
Van aki kivette a bölcsiből a gyermekét?
2011. jan. 14. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer volt osszetuzesem az egyik gondozonovel, es nem vettem ki a kisfiamat a bolcsibol, igaz a gondozono mar nem a fiam csoportjaban van, hanem iden januartol atment egy masik csoportba. Az tortent, hogy pont akkor leptem be az ajton, amikor a kisfiamat leszidta, mert rosszalkodott, es teljesen jogos volt a leszidas. De amikor a fiam odajott sirva, akkor elkezdte neki mondani, hogy ne ragja az ujjat, ne vegye a szajaba a kezet es ezt vagy 3-4-szer elmondta a gyereknek. Ott a helyszinen nem akartam mondani errol semmit, de masnap megkertem, hogy a gyereket ne figyelmeztesse a kez/ujj ragas miatt, mert szerintem majd magatol le fog szokni rola. Erre a gondozono felkapta a fizet, hogy o tegnap nem azert szidta le a gyereket, hanem mert rosszalkodott es ne higyjem azt, hogy o igazsagtalanul szol ra a gyerekre, stb... Szoval total felreertette a szitut. Nem szolt hozzam par napig, nem is koszont, es az egyik kolleganoje jott oda hozzam, hogy az a bizonyos gondozono meg van sertodve, mert en azt hittem rola, hogy igazsagtalanul figyelmeztette a gyerekemet. Elmagyaraztam ennek a masiknak, hogy nem igy van, en tudom, hogy jogosan szidta le a gyerekemet a minap, de a kezragasos figyelmezteteseket szeretnem, ha befejezne, mert nem jo a gyereknek, ha emiatt stresszeli. Na, ezek utan tobb hetig a koszonesemet sem fogadta a megsertodott gondozono. Most viszont, hogy atment a masik csoportba, mar koszon nekem es a gyereknek is. (bocs, ha tul hosszura sikerult)
2011. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!